Як включити touchpad на ноутбуці. Включити тачпад.

Touchpad або сенсорна панель - це альтернативна мишка в ноут- або нетбуках. Однак користувачів, що використовують її не так багато, більшість воліє підключати зовнішню мишку. Це зручно лише в тому випадку, якщо ноутбук використовується як стаціонарний комп'ютер, якщо ж його необхідно возити з собою і працювати на колінах, зовнішня мишка буде лише заважати.
Інструкція
1
Вимкнути або навпаки включити touchpad зовсім не складно. Виробники мобільних комп'ютерів передбачили спеціальне поєднання клавіш. На комп'ютерах різних виробників це різні поєднання, зазвичай вони вказані в експлуатаційних документах. Якщо ж документів давно немає, можна спробувати перебрати поєднання «Fn» + «F5 - 12», цей шлях дозволить дізнатися і інші поєднання, так як кожне з них дозволяє швидко регулювати яскравість екрану, гучність звуку та інші настройки комп'ютера. Наприклад, на ноутбуках фірми Acer touchpad включається - відключається поєднанням «Fn» + «F7».
2
У деяких ноут- і нетбуків кнопка включення/виключення touchpadа знаходиться біля самої сенсорної панелі.
3
Буває, що альтернативну мишку вимикають програмно. Для того, щоб перевірити це, необхідно зайти в «Панель управління» -> «Миша» -> «Параметри устройства» потім включити або відключити touchpad. Тут же можна налаштувати панель так, що вона буде відключатися при підключенні зовнішньої мишки і навпаки.
4
В деяких моделях мобільних комп'ютерів touchpad включається/відключається в налаштуваннях BIOS. Щоб зайти в BIOS утримуйте при завантаженні клавішу «F2» або «Del», далі знайдіть пункт Internal Pointing Device, міняємо його значення з «Desabled» на «Enabled» (для включення) або навпаки для відключення сенсорної панелі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GuYqJIVTo3M
Зверніть увагу
Touchpad Synaptics (Русский). From ArchWiki. Jump to: navigation, search. synaptics - це драйвер для тачпадів Synaptics, які вбудовуються в більшість ноутбуків. Ця стаття допоможе вам встановити і налаштувати роботу драйвера так, як вам необхідно.
Корисна порада
Даний пристрій є відмінною альтернативою комп'ютерної миші, однак, мало кому відомо, що тачпад вимагає настройки під індивідуального користувача. Як налаштувати тачпад на ноутбуці? Налаштування параметрів прокрутки. Прокрутка дозволить вам гортати сторінки не торкаючись до тачпаду двома руками. Як налаштувати тачпад для прокрутки? Перш за все, вам потрібно буде