Як зробити прямоток на мотоциклі. Як поставити один карбюратор на мотоцикл урал.

Любителі швидкої їзди досить часто скаржаться на те, що їх «залізному коню» не вистачає потужності стандартного мотора. Зважаючи на це використовуються спортивні вихлопні системи. Приватний випадок удосконалення мотоцикла - установка на ньому прямотока.
Вам знадобиться
  • - турбинка;
  • - ключі;
  • - тонкостінна трубка з нержавійки;
  • - мінеральна вата або скловата;
  • - вогнестійкий матеріал;
  • - герметик;
  • - свердлильний верстат.
Інструкція
1
Демонтуйте штатний заводський глушник. Зробити це нескладно: все, що потрібно - відкрутити чотири болта. Після цього за допомогою турбіни дуже акуратно зріжте кришку глушника, яка тримає нутро, і витягніть з глушника всю внутрішню начинку.
2
Взаємини знятої «начинки» зробіть нову. Відшукайте тонкостенную трубку з нержавіючої сталі, відріжте від цієї труби шматок, рівний довжині глушника. Потім на свердлильному верстаті просвердлите в ньому безліч наскрізних отворів.
3
просвердлені трубу встановіть всередину глушника, а саме - на місце знятих штатних запасних частин. Потім щільно набийте скловатою порожнину між трубкою і оболонкою глушника, а також по краях цього пристрою. Обмотайте пламегаситель (його ще називають гофра) азбестом або іншим термостійким матеріалом, який є під рукою.
4
Подгоните Свіжовиготовлений прямоточний глушник і встановіть його на місце. Після цього закрийте кришкою глушник. Місця з'єднання рекомендується змастити герметикам.
5
Після того як процедура установки прямоточного глушника завершена, протестуйте роботу модернізованого мотоцикла. Заведіть свого «залізного коня»: у відповідь він повинен обдарувати вас басовитим звучанням. Хоча звучання мотоцикла стало дещо іншим, його зовнішній вигляд практично не змінився.
Зверніть увагу
Приділіть особливу увагу кріпленню прямоточного глушника, щоб ненароком цей пристрій не відвалилося під час їзди мотоцикла!
Корисна порада
Прямоток являє собою гідну альтернативу оригінальному глушнику. Саморобний прямоточний глушник обійдеться на 70% дешевше, ніж оригінальний пристрій. Для тих же мотоциклістів, які не сильно люблять займатися «поделками», теж є гідний варіант - тюнінговий прямоточний глушник.