Як збільшити потужність генератора ВАЗ.

Для того щоб отримати електричний струм в двигуні, обов'язково необхідний генератор. У моторах мотоциклів, автомобілів, у тому числі і ВАЗ , використані генератори змінного струму.
Вам знадобиться
  • - мідний дріт потрібного діаметру;
  • - технічні рукавички;
  • - пассатижи;
  • - засіб для миття посуду;
  • - просочувальний лак.
Інструкція
1
Складовими частинами генератора змінного струму є статор і ротор. Статор - це нерухома частина генератора, що складається з колектора і декількох обмоток. Колектор призначений для зняття напруги, яка виникає на обмотках ротора, а також для подальшої подачі його в ланцюг споживання. Рухомою частиною генератора називається ротор, що складається з певної кількості магнітів, на який намотується обмотка, зроблена з мідного дроту.
2
Якщо говорити чисто теоретично, то для того, щоб збільшити потужність ВАЗ, вам слід зробити заміну обмотки ротора, при цьому використовуючи привід більшого перетину, а також збільшуючи струм підмагнічування.
3
На практиці насамперед потрібно намалювати схему намотування роторних котушок, після чого розмотати їх. Для цього візьміть мідний дріт необхідного діаметра, технічні рукавички, пасатижі і запасіться дещицею терпіння.
4
Пам'ятайте, дріт, яку ви розмотуєте, була спеціально просякнута лаком. Тому обов'язково отмойте і знежирте котушки ротора. Для цього вдамося до використання заздалегідь підготовленого звичайного домашнього засобу для миття посуду.
5
Візьміть підготовлений мідний дріт, потім дуже акуратно, не поспішаючи, намотуйте його виток до витка на котушки. Не забудьте записати кількість витків. Коли намотування буде закінчена, зачистите кінці у проводах і перевірте їх за допомогою тестера на «коротке замикання».
6
Тепер необхідно ретельно ізолювати всі виходи, після чого припаяти їх до контактів. Просочіть спеціальним лаком все обмотку, потім просушіть. Припаяйте дроти для з'єднання.
Зверніть увагу
Коли будете малювати схему намотування роторних котушок, обов'язково розмотайте їх. Також вкрай важливо записувати всі кількість витків. В обов'язковому порядку робіть записи їх розташування і зафіксуйте схему виходів.
Корисна порада
Намотуючи провід, пам'ятайте, що для того, щоб він ліг красиво і прямо, його обов'язково потрібно натягувати. Процес це досить обтяжливий, не тим не менш, обов'язковий!