Як перекинути фото з телефону в комп'ютер. завантаження фотографій з телефону в комьютер.

Камера мобільного телефону дозволяє відобразити цікаві моменти вашого життя, а збереже фотографії телефонна карта пам'яті. Для обробки зображень і зручного їх перегляду потрібна перекинути фото з телефону в комп'ютер . Спосіб перенесення файлів з телефону буде залежати від можливостей як вашого комп'ютера, так і телефонного апарату.
Вам знадобиться
  • - карта пам'яті телефону;
  • - карт-рідер;
  • - USB-шнур;
  • - пристрій Bluetooth.
Інструкція
1
Якщо в телефоні є карта пам'яті, а у вашому ПК є карт-рідер, зробіть перенесення фото за допомогою карти. Вийміть карту пам'яті з телефону, дотримуючись обережності, вставте в карт-рідер. Карта розпізнається комп'ютером як флеш-носій.
2
Натисніть двічі на «Відкрити для перегляду файлів». Знайдіть папку «DCIM», «Photo» або будь-яку, яка може бути пов'язана з фотографіями. Відкрийте папку. Щоб скопіювати файли на комп'ютер, виділіть їх.
3
Натисніть на область поряд з першим файлом лівою кнопкою миші (ЛКМ) і, не відпускаючи ЛКМ, потягніть прямокутник. Якщо треба вибрати тільки частина фото, натисніть Shift. Утримуючи клавішу, натисніть на перший і останній файли ряду. Коли все буде виділено, відпустіть ЛФМ або Shift. Клацніть правою кнопкою миші на один з файлів і виберіть дію «Копіювати». Вставте фото в потрібну папку на комп'ютері.
4
Перенесіть фото за допомогою USB-кабелю. Підключіть телефон з його допомогою до ПК і дочекайтеся відкриття віконця автозапуску. Виберіть пункт «Відкрити папку для перегляду файлів». Клацніть на цікаву для вас папку з фотографіями, відкрийте її. Виділіть і перетягніть файли за вищеописаною схемою.
5
Встановіть між телефоном і ПК Bluetooth-з'єднання. Підключіть Bluetooth-гарнітуру до ПК. Включіть в меню вашого телефону Bluetooth. У телефоні виберіть потрібне фото і в опціях (функціях), у пункті «Передати», виберіть «Через Bluetooth».
6
Знайдіть у списку знайдених пристроїв ваш ПК і натисніть «Вибрати» або «Передати». Підтвердіть передачу на комп'ютері. Виберіть папку, в яку треба зберегти фотографію. Вона буде передана на комп'ютер у вказану директорію.
Зверніть увагу
Якщо в телефоні є карта пам'яті, то при підключенні його до комп'ютера через USB з'являться два вікна «Автозапуску». Одне вікно запустить диск телефону (тобто, пам'ять самого телефону), друге - карту пам'яті. Залежно від того, де знаходяться фотографії, виберіть потрібне віконце, закривши друге. Натисніть «Відкрити папку для перегляду файлів». Дійте далі за методом, описаним вище. Виймати карту пам'яті з карт-рідера можна лише після того, як копіювання файлів буде закінчено.
Корисна порада
Якщо карта пам'яті телефону не підходить до вбудованого в ваш комп'ютер карт-рідера, використовуйте спеціальний перехідник для карт пам'яті. Переносити інформацію з різних карт пам'яті на комп'ютер допомагає універсальний зовнішній карт-рідер, що містить роз'єми під карти різних форматів. При використанні такого пристрою треба підключити карт-рідер до комп'ютера через USB і у відповідний роз'єм вставити карту пам'яті телефону.