Накладні вії: Як наклеїти їх непомітно.

Накладні вії - один із способів зробити ваш макіяж виразним, який притягує увагу. Вони можуть використовуватися як в будні дні, так і при підготовці до будь-якого урочистого заходу або вечірці, недарма візажисти практично завжди застосовують цей прийом у святковому макіяжі. У продажу є безліч варіантів накладних вій - від імітацій природних до карнавальних зі стразами і пір'ям.
Вам знадобиться
  • - накладні вії.
Інструкція
1
Приготуйте клей для вій, пінцет і дерев'яну паличку. Ви можете застосувати клей, який йде в наборі з віями (зазвичай білий), а можете придбати спеціальний чорний клей, яким користуються професіонали. Для важких вій підійде водостійкий клей. Якщо куплені вії здаються надмірно довгими, подстригите їх за допомогою маленьких ножиць.
2
При наклеюванні одиничних війок або їх пучків, використовуйте пінцет, щоб взяти вію і опустити її кінчик в клей. Якщо ви працюєте з суцільними віями, акуратно нанесіть клей дерев'яною паличкою (або тоненькою пензликом) на підставу смужки з віями. Перед тим, як використовувати його, видавіть трохи і дочекайтеся, поки клей злегка підсохне.
3
Наступний крок - само приклеювання. Око, який будете оформляти, прикрийте. Окремі вії прикладайте до лінії росту ваших власних вій, зазвичай достатньо кількох штук ближче до зовнішніх куточків очей. Суцільні смужки також потрібно клеїти близько до природної лінії росту, починаючи від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Після того як доклали смужку, не прибирайте пальці відразу, злегка притисніть приклеєне прикраса і зачекайте кілька секунд. Почекати, поки клей схопиться, не поспішайте наносити туш.
4
Слідкуйте за тим, щоб вії на обох очах виглядали симетрично, порівняйте кут їх нахилу. Важливо, щоб вони були акуратно приклеєні, тому робіть все ретельно. Якщо вам не сподобався результат, використовуйте професійний засіб для зняття макіяжу з очей, накладні вії легко відклеяться. Але не намагайтеся їх відірвати, так можуть постраждати ваші власні волоски. Пам'ятайте, що накладні вії можна використовувати кілька разів.
5
Використовуйте засоби для макіяжу: тіні, олівець, підводку, щоб остаточно приховати вашу маленьку хитрість. Нанесіть туш на вії, і ваш образ готовий.
Еталоном краси вже давно стали довгі, пухнасті і підкручені вії , які, на думку професіоналів-візажистів, надають велику виразність погляду, роблячи його загадковим і сексуальним. І тому представниці прекрасної статі, у яких вії не підходять під це визначення, знайшли вихід з положення. Накладні вії . Зручно і при правильному накладення практично не відрізниш від справжніх.
Інструкція
1
З плином часу асортимент вій став вражати уяву: вії пучками , подовжені на всіляких тяганині, декоровані бісером і пір'ям. Загалом, на будь прискіпливий смак. Головне - їх правильно наклеіть.Очіщеніе. Наклеюйте вії на вже очищену від макіяжу і знежирену шкіру повік. Інакше клей просто не подіє, і ваші вії відваляться в перші кілька секунд.
2
Розчісування. Розчешіть свої вії , щоб точно простежити напрямок їхнього росту. Починайте клеїти безпосередньо з внутрішньої сторони рухомого століття, йдучи від носа до зовнішнього кута. На зовнішній кут повинні припасти найдовші вії.
3
Візьміть пінцет. З його допомогою підніміть вії і, завдавши крапельку клею на пучок, приклейте його до основи своїх натуральних вій. Трохи потримайте, і намагайтеся не моргати протягом декількох хвилин. Потім візьміть наступний пучок, і повторіть процес спочатку.
4
Якщо ви вибрали накладні вії на стрічці, то схема майже така ж, тільки після нанесення клею на стрічку, почекайте секунд 30, щоб клей став липким, і тільки потім приложити до століття і легко нажать.В кожному з випадків потрібно використовувати рідку підводку для повік, щоб приховати сліди «шва». В ідеалі ще й кілька шарів туші.
5
Зняття вій. Спочатку зніміть весь макіяж і сполосніть обличчя гарячою водою. Прикладіть до вій змочений в оливковій олії ватний диск, щоб нейтралізувати клей. Після цього акуратно знімайте вії , притримуючи повіку. Зняті вії поверніть на підставку, з якою вони продавалися. Так вони збережуть і форму, і зовнішній вигляд до наступного їх використання. Не забудьте перед цим їх промити в НЕ мильній воді. Якщо правильно доглядати за ними, то можна використовувати накладні вії до 5 разів.