Як перемогти лінь.

Лень безперестану заважає робити, творити, любити і жити. Вона й біда людини, і його виправдання. Переможете лінь і почніть жити якісно по-іншому, але для початку визначте причину вашого небажання що-небудь робити.
Інструкція
1
Трапляється так, що вам терміново потрібно виконати якусь справу, наприклад, написати наукову роботу, але ви всіляко відкладаєте це, заповнюючи свою діяльність несподівано з'явилися турботами. Ви можете переробити тисячу справ, але не зробити найголовнішого. Це знайомо кожному і називається активною лінню.
2
Щоб побороти таку лінь, необхідно повернути інтерес до діяльності. Ви лінуйтеся тільки тому, що вам нецікаво, і це нормально. Проаналізуйте те, для чого ви повинні виконати дану роботу, і що вам це принесе. Припустимо, ви хочете написати наукову роботу, щоб захиститися на відмінно, а потім отримати стипендію. Щоб було легше, складіть чіткий план роботи і терміни її виконання.
3
Лень професійна легко визначається, коли при одній думці про те, що завтра вам на роботу чи на навчання, вам стає нестерпно погано, ви відчуваєте, як настрій і життєві сили покидають вас, і ви роздумуєте над тим, як би пропустити цей моторошний завтрашній день.
4
В цьому випадку, швидше за все, ви просто втомилися або втратили достатній рівень мотивації. У першому випадку постарайтеся добре відпочивати вечорами на протязі тижня і, при необхідності, візьміть один вихідний день.
5
Якщо у своїй роботі ви не бачите нічого нового, відсутні інтерес і ентузіазм, спробуйте відшукати його самостійно - можна влаштувати змагання серед колег за кращий план продажів або урізноманітнити процес роботи творчо. У разі, коли нічого не допомагає, і ви все так же жахається при думці про завтрашній день і уявляєте, як ви нікуди не йдете і лежите на дивані весь день, можливо, варто задуматися - а на своєму ви місці? Може, вам потрібно зайнятися тим, що буде вас радувати і надихати завжди.
6
Абсолютна лінь, коли ви нічого не хочете, ваші життєві сили на нулі, і ви то і робите, що займаєтеся «вічним відпочинком», все це свідчить про чималі особистісних проблемах. Визначтеся з цілями, які ви хотіли б втілити в найближчі 5 років, подумайте, яким би ви хотіли себе бачити, і що вам потрібно зробити для цього. Запишіть всі свої роздуми на папір, витрачаючи не більше п'яти хвилин на кожне питання. Ефект з'явиться не відразу, можливо, вам доведеться щодня переглядати свої цілі і уявлення про себе, але через деякий час ви відчуєте, що крім абстрактних думок у вас з'являються сили для реалізації ідей.
7
Найчастіше за сильної лінню ховається банальна депресія. Підкоряючись відсутності бажання що-небудь робити, ви тільки далі заженете себе в кут, що може перерости у велику проблему. Тому або працюйте над собою, ставлячи конкретні завдання і виконуючи їх, або зверніться до психотерапевта, який допоможе вам вилізти з ями ліні і знову зажити цікаво і діяльно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1inV6dkMkBM
У боротьбі з лінню і невпевненістю здобути перемогу дуже легко. Важливо захотіти це зробити. Якщо ви не маєте наміру витрачати ваше життя даремно і готові прийняти її події та враження, радості і відкриття, від вашої ліні і невпевненості не залишиться й сліду.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - щоденник.
Інструкція
1
Перестаньте відчувати почуття жалю до своєї персони. Такий стан тільки ще більше сприяє зневірі, ліні і невпевненості. Навпаки, пред'являйте до себе високі вимоги, займіться корисними і важливими справами. Оцініть своє внутрішнє «я», свій зовнішній вигляд. Займіться собою, станьте цікаві і собі, і оточуючим.
2
Не полінуйтеся і привчіть себе ввечері лягати раніше спати, щоб наступний день пройшов більш плідно і насичено. Плануйте свій день максимально щільно, при цьому вечірні заходи закінчуйте не пізніше 21-22 годин.
3
Якщо ви що-небудь мають намір зробити, спочатку продумайте всі свої дії і запишіть їх послідовність на папір. Так ви уникнете помилок і не дасте ліні анінайменшого шансу зупинити вас, поки ви знаходитесь на шляху по досягненню поставленої задачі. Крім того, такі ретельно продумані дії позбавляти вас почуття невпевненості в своїх силах.
4
Занесіть в щоденник перелік справ, які вам потрібно здійснити. Дійте рішуче. Чи не ухилятися від завдань і не викреслюйте ті з них, які ви не виконали або не захотіли цього зробити. Будьте чесні перед собою. Не дозволяйте собі перерву на чай та їжу, поки не втілити в життя один-два пункти з ваших записів. Повірте, ваша зайнятість одразу ж позбавить вас від ліні, внесе у ваше життя радість, оновлення і впевненість у важливості ваших рішень і дій.
5
Наведіть порядок на своєму робочому столі і підтримуйте його. Візьміть це за правило. По-перше, воно допоможе вам швидше справлятися із завданнями, а по-друге, дисциплінує вас і змусить забути про лінь.
6
Більше спілкуйтеся. Запросіть хороших друзів на вечір. В такому випадку вам просто доведеться забути про лінь. Прибрана квартира, смачна вечеря і цікава бесіда принесе вам нові враження і радість. Більш того, спілкування з друзями дозволить вам розкріпачитися і відчути впевненість в собі.