Як розважити кішку. Як зробити лабіринт для кота.

Зазвичай кішки самі знаходять собі розваги, це досить незалежні створення. Але вони так само, як і люди, можуть тужити і перебувати в поганому настрої, тоді потрібно відволікти тварина і придумати веселу гру. Іграшки для домашніх тварин дозволяють котам не втрачати вправність і координацію рухів, нормалізують травлення, зміцнюють м'язи.
Вам знадобиться
  • - кішка;
  • - м'ячик;
  • - іграшка на мотузочці;
  • - ігровий комплекс;
  • - іграшки з котячою м'ятою;
  • - інтерактивні іграшки.
Інструкція
1
Зробіть для кішки дразнилку на мотузочці або купіть готову іграшку в зоомагазині. Це можуть бути дзвінкі кульки, маленькі хутряні іграшки, яскраві пір'ячко, закріплені на міцній мотузці. Пощекочіте ніс кота і, зображуючи «втеча», виведіть штучку. Вихованець обов'язково втягне у гру. Але, коли він зловить іграшку, «жити» їй залишиться недовго.
2
Досить довго кішки можуть бігати за пружними кульками та м'ячами. Їх роблять гладкими, пупирчатая, дзвенячими і пищали. Недолік такої іграшки ви виявите вночі, коли кіт дістане її із затишного куточка і почне з насолодою ганяти по всій квартирі.
3
Багато мугикаючи дуже люблять запах котячої м'яти. Тому виробники випустили цілу серію іграшок, наповнених цією травою. Такі предмети зацікавлять самого товстого і ледачого кота, змусять його посувати лапками.
4
Якщо ви зможете виділити кішці куточок в кімнаті, придбайте ігровий центр. Він включає в себе будиночок, лежанку, тунель, когтеточку, систему рейок і платформ. Вашій коту не залишиться нічого іншого, як стати активним і рухливим. Адже спокуса сховатися в лігві на самому верху буде занадто велике.
5
Особливе місце займають інтерактивні іграшки для кішок. Вони складаються з декількох деталей і носять розважальний характер. Шарик, бігає по лабіринту, надовго оволодіє увагою кота.
6
Навіть якщо всі ці чудові речі вже набридли вашому вихованцеві, його може зацікавити проста саморобна іграшка, зроблена вами. М'ячик для пінг-понгу з прив'язаним до нього шматочком хутра може стати улюбленою розвагою кішки.
7
Для котів, які не бажають відставати від життя, зробили ігровий додаток на IPad. Вихованець буде ловити рибок, що плавають по екрану планшета, і відчує себе справжнім добувачем.
8
Але улюбленим партнером для ігор кішки завжди залишається її господар або господиня, адже тільки від них йде випромінювання тепла і любові. Дбайте про своїх тварин, не забувайте про їх існування поруч з вами, і тоді вони будуть радувати вас своїм запалом і веселими витівками.