Як підключити два комп'ютера до виділеної лінії.

Для з'єднання декількох комп'ютерів з одним інтернет-каналом можна використовувати різні методи. Якщо продуктивність обох ПК порівняно мала, рекомендують використовувати маршрутизатор.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Застосування даного обладнання дозволить не створювати додаткове навантаження на один з комп'ютерів. Придбайте маршрутизатор потрібного типу. Зверніть увагу на наявність необхідного порту (WAN) для підключення до інтернету.
2
Підключіть обладнання до мережі змінного струму. Підготуйте два патч-корду прямого обтиску. З їх допомогою з'єднайте порти LAN маршрутизатора з мережевими адаптерами комп'ютерів.
3
Підключіть до роз'єму Internet (WAN) кабель доступу в інтернет. Увімкніть маршрутизатор і один з комп'ютерів. Після завантаження операційної системи на ПК запустіть інтернет-браузер.
4
Введіть у url-поле даної програми IP-адресу маршрутизатора. Якщо ви не знаєте його значення, відкрийте керівництво користувача до даного устаткування. Натисніть клавішу Enter після введення адреси і дочекайтеся завантаження web-інтерфейсу пристрою.
5
Заповніть меню авторизації, щоб отримати доступ до маршрутизатора. Виберіть меню WAN або Internet Connection Setup. Тепер налаштуйте параметри з'єднання з інтернетом, використовуючи дані, отримані від провайдера.
6
Спочатку виберіть тип з'єднання з сервером. Це можуть бути наступні протоколи: PPtP, L2TP або PPPoE. Вкажіть тип перевірки автентичності. Введіть дані, необхідні для успішної авторизації на сервері. Зазвичай дані відомості надаються при укладенні договору з провайдером.
7
Активуйте роботу служб DHCP і NAT. Це дозволить полегшити настройку персональних комп'ютерів. Збережіть параметри роботи маршрутизатора. Відкрийте властивості мережевого адаптера першого комп'ютера .
8
Активуйте використання динамічного IP-адреси. Аналогічним чином зміните параметри мережевої карти іншого ПК. Перезавантажте маршрутизатор. Відкрийте його web-інтерфейс. Перейдіть в меню Status. Переконайтеся в тому, що мережеве обладнання підключилося до сервера. Перевірте наявність з'єднання з інтернетом на обох комп'ютерах.