Як позбутися від роздратування після гоління.

Красива, гладка шкіра, оксамитова на дотик, дає відчуття комфорту і власної привабливості. Косметичні процедури і засоби здатні перетворити жінку в богиню. На жаль, після гоління нерідко залишається не зовсім комфортне відчуття, а іноді і роздратування на шкірі.
Інструкція
1
Роздратування на шкірі, яке виникає після депіляції, здатне зіпсувати самий хороший день. Для того щоб воно не виникало, при голінні використовуйте пінку, що містить у складі екстракт ромашки, витяжку кокосового горіха або інші компоненти, що знімають роздратування. Перед процедурою пом'якшите поверхню шкіри, прийнявши ванну з відварами трав, наприклад, тієї ж ромашки.
2
Слідкуйте за станом інструментів, за допомогою яких ви проводите депіляцію. Леза на верстаті повинні бути гострими, інакше вони не збривають волоски, а грубо Скобля шкіру, викликаючи роздратування. Жіночу електричну бритву потрібно регулярно оглядати і міняти сіточку, чистити і змащувати тріммер.
3
Використовуйте верстати з декількома лезами. Це позбавляє від необхідності зайвий раз проводити по одному і тому ж місцю, а значить, і скорочує взаємодія верстата з шкірою, знижуючи можливість виникнення роздратування .
4
Після гоління застосовуйте лосьйон для тіла. Є спеціальні засоби після гоління для жінок. Вони пом'якшують і заспокоюють поверхню шкіри, деякі з них збагачені вітамінами і приносять подвійну користь.
5
Відмінно знімає роздратування холод. Деякі електричні жіночі бритви в комплекті мають спеціальне пристосування у вигляді пакетика з гелем, який потрібно покласти в морозильну камеру на деякий час, а після депіляції прикладати до обробленої поверхні.
6
В щільний пластиковий пакет (в магазинах є спеціальні мішечки для приготування льоду) налийте води і покладіть його в морозилку таким чином, щоб він був плоский і довгастий. Коли лід застигне, оберніть його в декілька шарів в м'яку тканину і прикладайте до роздратованим місцях. Не тримайте занадто довго, щоб не переохолоджуватися.
7
Для того щоб шкіра була менш схильна подразнення, стежте за своїм харчуванням, адже шкіра - це дзеркало організму, її чутливість може говорити про брак вітамінів. Вживайте в їжу більше овочів, фруктів, можна додати в раціон вітамінні добавки або коктейлі.