Як поставити в ворде наголос.

Іноді необхідно проставляти знак наголосу в словах, які мають два можливих варіанти вимови. Простими звичними маніпуляціями на клавіатурі цього досягти не вдається. Розглянемо, як це робиться в Ворде (Microsoft Office Word) за допомогою вставки символів і на клавіатурі за допомогою правої цифрової частини.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Microsoft Office Word (Ворд).
Інструкція
1
Для початку роботи відкрийте Microsoft Office Word. Набейте на клавіатурі необхідний текст або слово, в якому потрібно проставити наголос.
2
Поставте курсор після тієї букви, над якою повинен стояти знак наголосу. Відкрийте меню «Вставка». Клацніть по напису «Символ».
3
У вікні «Символ» в полі «Набір» відкрийте випадає і знайдіть «об'єднані діакритичні. знаки ». У запропонованому вікні знаків знайдіть символ наголосу - він знаходиться ближче до середини. Подібних знаків там декілька, тому розгляньте варіанти і виберіть той, який Вам більше підійде. Виділіть його і натисніть кнопку в вікні «Вставити». Потім закрийте вікно. Таким чином символ наголосу повинен з'явиться над потрібною буквою.
Зверніть увагу
Можливо проставляти декілька наголосів над однією буквою.
Корисна порада
Існує варіант набору знака наголосу без застосування відповідного меню в ворде. Це досягається завдяки правій цифровій частині клавіатури. Для цього потрібно затиснути клавішу праву Alt і набрати код символу (0769 - мале наголос або 0768 - великий наголос). Відпустіть клавішу Alt. Знак наголосу повинен з'явиться.