Як навчитися робити манікюр.

Навіть якщо жінка буде ідеально одягнена і причесана, недоглянуті руки моментально її дискредитують. Для того, щоб цього не сталося, потрібно вміти робити манікюр правильно. Правильний манікюр - це не тільки покриття нігтів лаком, але і догляд за нігтями і шкірою рук.
Інструкція
1
Манікюр можна робити не тільки в салоні, але і вдома. Спочатку ця процедура може здатися досить складною, але з плином часу послідовність дій запам'ятається, і ви все станете робити автоматично. Для початку гарненько распарьте руки. Це потрібно зробити для того, щоб було легше позбутися задирок і кутікули.Распарівать руки можна в ванночці з морською сіллю, яка зміцнює нігті, а можна поєднати приємне з корисним і перед манікюр ом полежати у ванні з піною .
2
Після того, як ви витерли руки насухо, приступайте до коректування форми нігтів. Вибирати форму потрібно, виходячи з ваших природних даних. Якщо у вас короткі пальці, віддайте перевагу формі "овал", якщо довгі і середні - формі "квадрат" або "м'який квадрат". Щоб нігті не слоілісь, підпилюйте їх пилочкою в одному напрямку. Ножиці використовувати не рекомендується. Намагайтеся зробити так, щоб всі нігті були однакової форми. Якщо ви спиляли занадто багато на одному нігті - підрівняйте довжину у інших, різна довжина виглядає негарно.
3
Після того, як ваші нігті придбали красиву форму, подбайте про те, щоб вони були гладкими, без борозенок - це допоможе лаку довше на них держаться.Отполіровать нігті можна спеціальною пилкою, яка не шкодить нігтьової пластини, але надає їй дзеркальний блиск.
4
Після того, як ви привели нігті і кутикулу в ідеальний стан, пофарбуйте нігті лаком.В перший час краще вибирати світлі кольори, при нанесенні такого лаку огріхи будуть майже незаметнимі.Лак найкраще наносити в два шари (для щільності кольору ), а після нанесення використовувати засіб для сушки лаку.
5
Після того, як лак висохне, змастіть підставу нігтя лаком для кутикули - воно зволожить шкіру і додасть нігтям доглянутий вигляд.