Як розшифрувати ip адресу. розшифрувати діапазон ip 84.237.76.0/24.

IP- адреси унікальні. Вони мають довжину 4 байта і записуються у вигляді чотирьох груп цифр від 0 до 255, розділених крапками. Кожна група позначає мережу, групу вузлів і ідентифікує вузол.
Інструкція
1
Подивіться на першу групу цифр зліва. Вона визначає клас IP- адреси . Їх існує всього п'ять. Вони позначаються першими п'ятьма літерами латинського алфавіту: A, B, C, D, E. Їх розрізняють по числовому значенню. Для класу А це від 1 до 126, для В - від 128 до 191, для С - від 192 до 223, для D - від 224 до 239, і для E - від 240 до 247. Класи розрізняються числом розрядів номерів мережі і вузла , а це впливає на широту інтервалу значень. Класи А, В і С служать для розсилки інформації по окремих вузлах або по мережі пов'язаних між собою комп'ютерів. Але така широкомовлення потрібна не завжди. Коли потрібно вибрати групу вузлів, що не входять в загальну мережу, використовується клас D. А діапазон E поки знаходиться в резерві.
2
Виключіть ймовірність, що маєте справу з особливими IP- адреси ми. До них належать, наприклад, ті, у яких перші три цифри - 127. У цьому випадку комп'ютер отримує дані від самого себе, і інформація обробляється на вузлі-відправнику. Як правило, ця адреса пишеться для тестування. Протилежністю є IP 255.255.255.255, який відправляє дані всіх вузлів мережі і використовується для обмеженого широкомовлення. Крім того, службовим є адреса 0.0.0.0., Який служить для самоідентифікації вузла-відправника.
3
З'ясуйте, чи не є даний IP-адреса локальним. До них відносяться ті, перші дві групи цифр яких - 192.168. Використовуйте їх для настройки місцевих мереж.
4
Перевірте IP адреса на будь-якому з спеціалізованих інтернет-сервісів. Ввівши адресу або домен, ви отримаєте максимум інформації, кому і де він належить. Зробіть це, наприклад, на сайтах 1whois.ru, whois-service.ru або 2ip.ru/whois/.
5
Переведіть IP в домен за допомогою спеціальних скриптів. Таку перевірку пропонують зробити тут - http://www.ifstudio.org/seo/ipreverse.php. Якщо даному IP не відповідає ніякої домен, сервіс не видасть жодної інформації.
6
Використовуйте утиліту «Мережевий калькулятор» або аналогічну для обчислень IP-адрес, що потрібно при налаштуванні мережевих служб. Таких пропозицій багато на різних сайтах - наприклад, можна використовувати ip-ping.ru, allcalc.ru або ispreview.ru.
Кожному комп'ютеру, який підключений до інтернету, присвоюється власний, унікальний айпі-адресу. За цією адресою легко відстежити місце, де знаходиться ваш комп'ютер і сторінки, які ви відвідували. IP-адерес - це адреса вузла в комп'ютерній мережі. Подивитися його ви можете в договорі з провайдером або через сервіси в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Буває 2 формату айпі-адреси. Це IPv4 і IPv6. Перший складається з 10 цифр, розділених крапкою. Наприклад, 123.456.78.90. Такі адреси вже починають закінчуватися. Тому, в недалекому майбутньому користувачам будуть давати Адреса другого типу. Цифри в ньому поділяються буквами і двоєточиямі.
2
Щоб дізнатися свій IP-адресу, зайдіть на цей сайт: http://www.ip-1.ru/. Праворуч на сторінці будуть написані країна, місто, де ви знаходитесь, браузер і ваша операційна система. Клікніть на посилання вгорі, і сайт відобразить вам адресу, де ймовірно знаходиться ваш комп'ютер з підключеним інтернетом.
3
Якщо хочете захиститися від спамерів, зашифруйте свою електронну пошту. Перейдіть по посиланню http://www.ip-1.ru/e-mail-hider/. Виберіть один з 5 запропонованих способів: за допомогою CSS, JavaScript, відображення е-мейл на картинці і т.д. Впишіть свою електронну адресу в зелене віконце, натисніть кнопку «Зашифрувати мій email». В помаранчевої рамці нагорі відобразиться код, який ви повинні скопіювати і вставити туди, де хочете бачити свій е-мейл.
4
Якщо клікніть на це посилання http://2ip.ru/, то ви автоматично перейдете на сайт, який вкаже місцезнаходження вашого айпі-адреси. Крім того, цей сайт підкаже вам інформацію про домен, допоможе дізнатися середню швидкість інтернету, швидкість з'єднання, наявність вашого айпі-адреси в базах спамерів і багато іншого. А також цей сайт буде незамінним тим, хто хоче дізнатися про безпеку власного комп'ютера. Для цього перейдіть за цим посиланням http://2ip.ru/port-scaner/, і система визначить наявність потенційно небезпечних портів.
5
Якщо ви хочете приховати свій айпі-адресу, то скористайтеся спеціальними проксі-серверами. Вони привласнюють вам власну адресу. Таким чином, ви можете відвідати сайти, до яких вам закрили доступ. Зайдіть на цей ресурс https://www.megaproxy.com/freesurf/і введіть потрібний вам сайт в спеціальному віконці.
Корисна порада
Користуйтеся проксі-серверами, щоб приховати свій IP-адресу