Як видалити файли в телефоні, якщо вони не видаляються. Як видалити всі файли з мобіли.

Сучасний мобільний телефон, як і персональний комп'ютер, обладнаний пристроями зберігання файлів. Коли місця в сховищі залишається мало, частина файлів доводиться видаляти. Але що робити з файлом, при спробі видалення якого виникає помилка?
Інструкція
1
У смартфонах з операційною системою Symbian є прихований диск Z :. Вбудованим диспетчером файлів він не відображається, але його можна побачити за допомогою програм сторонніх розробників (FExplorer, X-Plore і Y-Browser). Користувач може вільно переглядати все дерево папок на цьому диску, переглядати будь файли , але видалити будь-який з них або змінити його вміст неможливо. Пов'язано це з тим, що диск Z: призначений для зберігання прошивки телефону, і захист від запису введена спеціально, щоб вірус не міг вивести апарат з ладу повністю.
2
Якщо файл знаходиться на диску, що не має захисту від запису, але видалити його все одно неможливо, в першу чергу перевірте його атрибути. Використовуйте для цього диспетчер файлів стороннього розробника. Виберіть пункт меню, що відповідає режиму зміни атрибутів (розташування цього пункту залежить від версії програми) і зробіть неактивним атрибут Read only.
3
Файл, що знаходиться на незахищеному диску і не має атрибута Read only, може не віддалятися з тієї причини, що він зайнятий тим чи іншим додатком. У многозадачном телефоні закривайте всі запущені програми по одній, поки не зможете видалити файл. В операційній системі Symbian список завдань викликається довгим утриманням кнопки для виклику меню. Можна також закрити програму, що не відповідає, за допомогою диспетчера файлів FExplorer. Не намагайтеся закривати з його допомогою не програми, а процеси, особливо ті, призначення яких не знаєте. Іноді навіть після завершення всіх програм видалити зайнятий файл можна лише після перезавантаження телефону.
4
У випадку, якщо файл, який не задіяний ні одним додатком, не видаляються засобами телефону, а зберігається він на карті пам'яті, спробуйте скористатися кардрідером. Якщо не допоможе і він, перевірте положення перемикача захисту від запису на самій карті (якщо такий є). Нарешті, карта може примусово перевести себе в режим Read only з метою запобігання втрати даних, якщо вона сильно зношена. Тоді негайно зробіть резервну копію карти і відформатуйте її. При повторенні ситуації замініть карту на іншу.
Зверніть увагу
Не знімайте файли з потрібними даними, а також файли, призначення яких вам невідомо.
Нерідко при спробі видалити файл або папку користувач стикається з повідомленням про помилку, а файл (і, відповідно, що містить його папка) залишаються в недоторканності, заважаючи привести диск в порядок. Така ситуація може скластися при видаленні раніше встановлених програм, коли не видаляти файл залишається в папці програми, або просто при очищенні диска від втратили актуальність файлів і папок.

Спосіб, за допомогою якого можна видалити не видаляти файл, залежить від того, з якої причини файл неможливо видалити стандартними засобами Windows. Спробуйте ці рекомендації по порядку, рано чи пізно файл вдасться видалити.

  1. Закрийте всі відкриті вікна. Цілком можливо, що файл просто використовується якийсь із запущених програм, наприклад, Microsoft Word або Adobe Photoshop. Це може статися в разі, якщо проблеми виникли з видаленням файлу документа або зображення відповідно. Відкрите додаток блокує будь-які операції з використовуваними їм файлами. Після закриття всіх вікон зайняті файли будуть розблоковані, і їх можна буде легко видалити.
  2. Перезавантажте комп'ютер. Можливо, якийсь додаток або окремі процеси, пов'язані з ним, залишилися в пам'яті навіть після закриття основного вікна, і саме вони «тримають» файл. Після перезавантаження пам'ять буде очищена від таких втрачених процесів, і файл можна буде видалити.
  3. Спробуйте перейменувати файл. Іноді причиною того, що файл не вдається видалити, є неприпустимі символи в його назві (це буває пов'язано зі збоями в роботі додатків, або такий файл може з'явитися при розпакуванні отриманого з інтернету архіву). Замініть ім'я файлу на яке-небудь просте поєднання знаків, наприклад, «123», після чого можна буде видалити не видаляти файл.
  4. Якщо всі попередні способи не допомогли, спробуйте завантажитися в безпечному режимі. Можливо, це дозволить видалити файл. Крім того, в цьому випадку абсолютно необхідно ретельно перевірити систему на наявність вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення. Може допомогти і завантаження системи з системного компакт-диска.
  5. Скористайтеся утилітою для видалення особливо «наполегливих» файлів. Наприклад, можна використовувати Unlocker - безкоштовну утиліту, що дозволяє зняти блокування і видалити файл. Завантажити утиліту можна тут http://www.freeware32.ru/index.php?program=1267