Як визначити готовність курки.

Курка - популярний інгредієнт багатьох кулінарних рецептів. З її м'яса готують і перші, і другі страви. Для молодих господинь, які ще не мають достатнього досвіду, питання, як визначити готовність курки, досить актуальне. При запіканні в духовці шкурка курки стає підсмаженої досить швидко, але всередині м'ясо може бути ще сируватим.
Вам знадобиться
  • - термометр для запікання м'яса в духовці;
  • - вилка, зубочистка або кулінарна голка;
  • - мотузка.
Інструкція
1
Багато в чому, час приготування курки залежить від її віку та розміру. Курчата і молоді курочки, яким не виповнилося півтора року, готуються набагато швидше. Якщо ви варите з них бульйон, поріжте попередньо м'ясо на шматочки. У цьому випадку для наваристого бульйону вам буде достатньо, щоб м'ясо кухарів на повільному вогні не більше години. Стару курку потрібно буде варити не менше 2-2,5 годин, щоб вона розварилася і стала м'якше. Готовність можна буде визначити на око - м'ясо на кінцях ніжок почне відходити від кісток.
2
Визначити готовність курки, яка смажиться цілої на грилі або сковороді, можна, проткнув її в декількох місцях зубочисткою, виделкою або кулінарної голкою. Зробіть глибокі проколи в області товстого краю курячої грудки і у великих кісток. Якщо м'ясо готове, вилка ввійде до нього без зусиль, а з проколу почне не виділятимуть сукровиця, а прозорий м'ясний сік. Курка, нарізана на порційні шматки, прожарітся в півтора рази швидше, ніж та, яку ви будете готувати цілком або розпластаною на сковороді.
3
Якщо ви вирішили запекти курку в духовці цілком, обов'язково перев'яжіть її мотузкою, щоб ноги і крила були щільно притиснуті до тушки і не згоріли. Проконтролюйте процес приготування за допомогою спеціального термометра для запікання м'яса. Його можна купити в господарських магазинах. Проколіть їм тушку в області грудки. При внутрішній температурі м'яса 85 градусів Цельсія курка вважається готовою.
4
У разі відсутності термометра, вам на допомогу прийде та ж вилка або зубочистка. Зробіть прокол і подивіться на випливає сік. Він повинен бути прозорим і світлим.
5
Розрахуйте час приготування курки, запікаємо при температурі 180-200 градусів в духовій шафі. Щоб вона була повністю прожарена, на кожен кілограм її ваги вам потрібно 40 хвилин.
Зверніть увагу
Врахуйте, що при запіканні в духовці шкурка курки може зарум'янитися ще до того, як м'ясо прожарітся. Використовуйте фольгу, яку можна буде зняти хвилин за 15 до того, як вийняти птицю з духовки. У цьому випадку шкурка НЕ підгорить, а зарум'яниться, а м'ясо буде пропеченим.
Корисна порада
Щоб м'ясо курки готувалося рівномірно, використовуйте спеціальний посуд з товстими стінками, так звані керамічні або чавунні «гусятниці», скляні або металеві форми для запікання.