Як змінити розмір шрифту на сайті.

Якщо ви створили свій сайт, заповнили його контентом, і все вас влаштовує, окрім розміру шрифту, який може бути занадто дрібним або надмірно великим, то виправити ситуацію можна, звернувшись до інструментів і налаштувань сайту.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що для будь-яких дій з редагування матеріалів необхідно мати права адміністратора, тому авторизуйтесь на сайті , використовуючи відповідний логін і пароль. У даній статті розглядається спосіб дій для сайтів в системі Ucoz.
2
Редагування у візуальному режимі Ви можете змінити розмір шрифту в частині тексту або на якійсь певній сторінці, не змінюючи стиль оформлення блоку, в якому він знаходиться. Для цього скористайтеся інструментом «Редагувати». Він може виглядати як кнопка із зображенням олівця, гайкового ключа або очі, і розташований або вгорі поля з матеріалом, або внизу сторінки.
3
Натисніть на цю кнопку, вид вікна зміниться. Виділіть потрібний вам фрагмент тексту і знайдіть на панелі інструментів полі «Розмір». У списку оберіть той розмір шрифту, який вам підходить, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Натисніть на кнопку «Зберегти» внизу сторінки, щоб нові налаштування вступили в силу.
4
Редагування шаблонаЕслі ви хочете змінити розмір шрифту для певного блоку, краще скористатися панеллю керування. Авторизуйтеся на сайті і виберіть у меню «Загальні» команду «Вхід у панель управління». Введіть пароль і код підтвердження. У розділі «Редактор сторінок» виберіть категорію «Управління дизайном модуля».
5
У верхній частині вікна клікніть лівою кнопкою миші по пункту «Загальні шаблони» і виберіть «Таблиця стилів (CSS)». У доступному для редагування поле відобразиться код, зміни в який вам необхідно внести. Знайдіть потрібний вам блок і пропишіть для нього параметри шрифту. Наприклад, запис може виглядати наступним чином: font-family: Verdana, Sans-Serif; color: # 300; font-size: 12px, де розмір шрифту - font-size: 12px.После внесення змін застосуєте нові налаштування, натиснувши на кнопку «Зберегти».