Як перенести інформацію з диска в комп'ютер. Як перенести повідомлення.

При неможливості перенесення інформації за допомогою локальних або глобальних мережевих з'єднань, цю задачу вирішують з використанням знімних носіїв. Серед них велике поширення мають оптичні диски - CD і DVD. На відміну від операції запису на такий диск, процедура копіювання його вмісту на комп'ютер значно простіша, хоча і в ній є деякі особливості, які потрібно приймати до уваги.
Інструкція
1
Якщо при запису інформації на диск не використовувалися спеціальні системи захисту від копіювання, створити копію на внутрішньому носії комп'ютера буде нескладно - скористайтеся для цієї мети будь-яким менеджером файлів. У більшості сучасних операційних систем після завантаження диска в пристрій читання на екрані автоматично з'являється пропозиція вибрати один з варіантів подальших дій з ним. У числі інших операцій у цьому списку є і варіант відкриття каталогу файлів диска - виберіть його.
2
Виділіть всі наявні на диску об'єкти у вікні, файл-менеджера, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A. Якщо копіювати потрібно не всю інформацію , то клікайте лівою кнопкою миші тільки потрібні файли і папки, утримуючи при цьому клавішу Ctrl.
3
Перемістіть виділені об'єкти в потрібне місце жорсткого диска вашого комп'ютера. Це можна зробити, просто перетягнувши їх мишкою, але не завжди такий спосіб зручний. Можна зробити по-іншому - використовувати комбінацію операцій копіювання і вставки. Для копіювання натисніть клавіші Ctrl + C, а потім відкрийте у вікні файл-менеджера папку, в яку потрібно вставити переміщувані файли, і натисніть комбінацію з клавіш Ctrl і V.
4
Якщо інформація на вихідному диску має стандартну захист від копіювання, зазвичай застосовується на CD і DVD-дисках з фільмами, музичними альбомами, комп'ютерними іграми, використовуйте для копіювання програми Slysoft CloneDVD, Slysoft CloneCD, DVD Decrypter, UltraISO і подібні їм . Наприклад, для перенесення інформації з використанням додатка UltraISO розкрийте в головному меню розділ «Файл» і виберіть пункт «Відкрити CD/DVD». Через кілька секунд у вікні програми з'явиться таке ж, як у звичайному Провіднику дерево папок оптичного диска. Об'єкти з нього можна перетягнути у відкриту в менеджері файлів папку на жорсткому диску комп'ютера, а можна клікнути будь-який файл або каталог правою кнопкою миші і викликати діалог збереження за допомогою команди «Витягнути в» в контекстному меню.