Як увійти в систему Windows, якщо забув пароль.

Щоб увійти в операційну систему Windows, необхідно мати пароль. Однак нерідкі випадки, коли користувачі забувають свої дані, і потім не можуть почати роботу з комп'ютером. Є думка, що в такій ситуації залишається тільки видалити колишню ОС і встановити нову, але насправді можна поступити і по-іншому.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск ОС Windows.
Інструкція
1
Користувачі, що мали справу з установкою даної операційної системи, відразу ж підкажуть вам, що в налаштуваннях BIOS необхідно переключитися на знімний жорсткий диск. В такому випадку почнеться завантаження з цього диску. Перед вами з'явиться вікно вибору мовних параметрів, клікніть на розташовану внизу кнопку «Далі». Потім натисніть на "Відновлення системи", знову «Далі» і, нарешті, виберіть клавішу «Командний рядок».
2
В відкрилася командного рядку вкажіть слово regedit, натисніть клавішу Enter. Після цього ви побачите редактор реєстру. У списку розділів клікніть мишею по папці Lokal_Machine. Зайдіть в меню під назвою «Файл», в ньому виберіть пункт «Завантажити».
3
Тепер перейдіть до того диску, на який встановлювалася ваша операційна система (наприклад, диск C). Потім відкрийте розділ Windows, System32, config і System.
4
Як тільки ви побачите віконце «Завантаження куща реєстру», вкажіть в порожньому полі ім'я для розділу. Воно може бути будь-яким і складатися навіть з цифр. Тепер перейдіть за адресою local_machineімя разделаSetup. Потім клікніть по параметру CmdLine, введіть значення cmd.exe, натисніть ОК. Те ж саме виконайте з SetupType, тільки не забудьте змінити 0 на 2.
5
Виділіть створений вами розділ, а потім знову зайдіть в меню файл і виділіть рядок «Вивантажити кущ». Після виконання даної операції витягнете інсталяційний диск, закрийте командний рядок і сам редактор реєстру. У вікні параметрів відновлення натисніть на перезавантаження.
6
Після повторного включення комп'ютера на екрані з'явиться вікно командного рядка. Щоб скинути колишній пароль, скористайтеся даною командою: net user ім'я користувача новий пароль (між словами обов'язково вставте пропуск). Її виконання підтвердіть натисканням клавіші Enter. Можете закрити вікно командного рядка і виконати вхід в систему.
Корисна порада
Якщо забудете ім'я самої облікового запису, тоді команду net user вказуйте без решти параметрів. Це дозволить вам побачити список усіх наявних записів.