Як вибрати противоскользящий килимок.

Фітнес та йога тренують тіло, роблять його гнучким і витривалим. Деякі вправи вимагають високої концентрації, особливо складні асани в йозі. Тому ніякі зовнішні фактори не повинні перешкоджати тренуванні.
Вам знадобиться
  • килимки для йоги та фітнесу.
Інструкція
1
Індивідуальна підстилка необхідна для дотримання правил гігієни. Для комфортних занять дуже важливо вибрати противоскользящий килимок , який буде не тільки фіксувати положення тіла і кінцівок, але і вбирати зайву вологу. В першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена підстилка.
2
Коврик з щільного ПВХ, на відміну від синтетичного, має шорстку поверхню. Під час занять руки і ноги не будуть ковзати по ній. Килимок має достатню товщину, але він досить жорсткий, що заподіює деякий дискомфорт при виконанні інтенсивних вправ.
3
М'який, легкий і еластичний килимок з термопластика і еластомеру володіє противоскользящими властивостями і добре вбирає вологу. Матеріал практично не піддається впливу зовнішніх факторів і зберігає форму, тому підходить для тривалого використання.
4
Йоги цінують натуральні килимки, виконані з гуми з додаванням джуту та каучуку. Виберіть противоскользящий килимок для ефективних занять, і він прослужить вам багато років. Гума не ковзає, не вбирає запахи, не електризується. Вам не боляче буде поставити на килимок коліно або лікоть, до того ж покриття володіє теплоізоляційними властивостями.
5
Деякі килимки мають додаткове покриття з бавовни або мікрофібри, яке повністю вбирає піт. Щоб зрозуміти, будете ви ковзати на такому килимку під час тренувань чи ні, пощупайте його.
6
Після того як ви визначитеся з матеріалом, правильно підберіть довжину противоскользящего килимка в залежності від зростання. Якщо ваш зріст до 180 см, досить буде довжини підстилки 185 см. Високому людині буде комфортно займатися на двометровому килимку. Виберіть довгу підстилку і в тому випадку, якщо виконувані вправи вимагають прокинув тіла і кінцівок.