Як лікувати запалення лімфовузлів у дітей. у дитини запалені лімфовузли, лікування.

Лімфатичні вузли життєво важливі для людини, в тілі дитини їх налічується близько п'ятисот. У лімфовузлах скупчуються білі клітини крові, які допомагають організму вести боротьбу з інфекцією. Запалення лімфатичних вузлів у дитини має стати для батьків негайним сигналом до дії, так як дане явище свідчить про який-небудь порушення з боку здоров'я, від звичайної застуди і до лейкозу.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - препарати за рецептом лікаря.
Інструкція
1
Насамперед необхідно визначити причину запалення лімфатичних вузлів. Для цього потрібно консультація лікаря, який уважно огляне дитину, призначить всілякі аналізи і рентген грудної клітки. Врахуйте, що не можна гріти залози до звернення до лікаря, це може призвести до виникнення нагноєння або зараження.
2
Нерідко потрібно більш ретельне лабораторне обстеження, для цього лікар за допомогою спеціальної голки бере частину тканини запаленого лімфовузла і відправляє на дослідження. Дана процедура недовга і безболісна, так як робиться з використанням місцевої анестезії. За результатами аналізів доктор призначає відповідне лікування.
3
Нерідко у дитини запалюються лімфатичні вузли в області пахв, це може бути пов'язано з пораненням шкірних покривів в області плечей і рук. Найчастіше причиною запалення залози є котячі подряпини, які й стають воротами для інфекції. Обробіть негайно подряпину йодом або зеленкою. Незабаром вузол зменшиться в розмірах, а больові відчуття припиняться.
4
Якщо лімфаденіт у малюка почався внаслідок інфекції, будуть ефективні антибіотики, які слід приймати виключно за призначенням лікаря і під його строгим контролем (дотримуйтеся дозування і не займайтеся самолікуванням). Завдяки антибіотиків, залози в найкоротші терміни повертаються до своїх нормальних розмірів, показники крові поліпшуються, болючість проходить.
5
При запаленні лімфовузлів діти нерідко втрачають апетит. Не варто годувати дитину через силу великими порціями, давайте потроху. Для одужання дуже важливо збалансоване і здорове харчування. При необхідності пропонуйте м'яку їжу (каші та пюре). Переконайтеся, що дитина випиває достатню кількість рідини.