Як заробити під час вагітності.

На 30 тижні вагітності жінка йде у декретну відпустку. Але далеко не всі сучасні майбутні мами збираються просто сидіти вдома і насолоджуватися заслуженим відпочинком. Є й такі, які хочуть мати додатковий заробіток, адже з поява малюка зайві гроші для родини не завадять.
Інструкція
1
Насправді заробити в декреті можна різними способами. ВСУ буде залежати від ваших конкретних професійних знань і особистих умінь. Варіанти підробітку можна умовно розділити на два типи: заробіток у всесвітній мережі і робота, не пов'язана з інтернетом. Розглянемо деякі з цих способів докладніше.
2
Якщо ви вмієте робити щось своїми руками (в'язати/шити/плести бісером), то займіться виготовленням і продажем своїх виробів. Це можуть бути в'язані речі на замовлення, зшиті м'які іграшки, авторська біжутерія, ексклюзивні листівки та багато іншого. Фантазія обмежується тільки вашими можливостями.
3
Бухгалтера та інші економічно-освічені жінки можуть складати різні звітності на дому, а також бізнес-плани для юридичних осіб і індивідуальних підприємців. Перукарі і візажисти під час декрету можуть приймати у себе вдома або ж приходити додому до своїх клієнтів. Якщо ви не володієте цими навичками, сходіть на відповідні курси.
4
Стати представником якоїсь косметичної марки, благо - їх зараз достатньо. Виберіть найбільш підходящу для вас продукцію. Для комунікабельних вагітних жінок це гарна можливість поєднати приємне з корисним.
5
Якщо ви до виходу в декрет трудилися перекладачем або просто добре знаєте іноземні мови, переводите тексти, сидячи вдома. В інтернеті безліч сайтів, які надають таку можливість майбутнім мамам. Або займіться репетиторством іноземних мов на дому або онлайн.
6
Просунуті користувачок можуть заробляти на створенні та розкрутці сайтів. Прочитайте необхідну літературу і вислухайте в усі тонкощі даного процесу. Адже це досить складна, але прибуткова робота.
7
Майбутні матусі не схожі один на одного. У всіх різні інтереси та уподобання. Тому й способів заробітку в період вагітності безліч. А ось який підійде саме вам - вирішуйте самі.
Якщо гроші вам потрібні настільки, що ви навіть не можете собі дозволити повноцінну відпустку, не турбуйтеся. Все ще буде попереду! А поки варто задуматися над тим, як збити собі невеликий капітал у вільний від основної роботи час .
Інструкція
1
Подумайте, в чому ви є фахівцем. Можливо, ви зумієте знайти собі заняття за профілем. Наприклад, якщо ви добре володієте російською мовою, навіть за 7 днів ви можете встигнути написати дипломну роботу для недбайливого студента. Пошукайте серед своїх знайомих або в інтернеті людей, які готові заплатити за реферати, курсові і т.д. Як правило, така праця добре оплачується.
2
Якщо ж ніякими талантами ви не володієте, варто шукати собі роботу «без викрутасів». Якщо вам дозволяє власна гордість, то можете влаштуватися чорноробом. Такі вакансії є завжди. Зупиніть свій вибір на користь тих робіт, трудодні яких будуть оплачуватися щодня. Так при розірванні контракту роботодавець не зможе вас обдурити.
3
Непогано отримують офіціанти та бармени. Спробуйте влаштуватися в кафе. Для того, щоб приймати замовлення від відвідувачів закладу, особливих навичок не потрібно. Буде достатньо всього лише вивчити меню.
4
Якщо ж ви хочете і на світ подивитися, і паралельно заробити, подумайте про вакансії аніматора. Ці люди розважають відпочиваючих на курортах, будучи масовика-витівника. Правда зарплата у них, як правило, не велика, але і навантаження буде відповідна. Тобто ви покриєте свої витрати на поїздку, відпочинете та ще, можливо, повернетеся з грошима. Для того щоб влаштуватися аніматором, необхідно заздалегідь скласти своє резюме і починати пошуки роботи мало не за півроку до планованого відпустки. Зрозуміло, розповідати про те, що вам потрібна робота на короткий термін, потенційному роботодавцю не варто. В іншому випадку вас ніхто до себе не запросить.
5
Якщо ж свою відпустку ви плануєте провести на батьківщині, спробуйте на час відпустки влаштуватися нянечкою (якщо у вас уже є досвід спілкування з дітьми) або продавцем. Якщо ви колись серйозно займалися танцями і ці навички у вас залишилися, спробуйте себе в якості go-go. У літній сезон ця професія затребувана найбільше.
6
Якщо ж ви - людина похилого віку або ж просто не хочете зайвий раз виходити з дому, пошукайте собі заробіток по мережі. Яких вакансій тільки не зустрічається: копірайтер, блогер, реєстратор каталогів і т.д. Цілком можливо, що знайшовши собі гідний варіант, ви раптом зрозумієте, що він набагато більш високооплачуваний в порівнянні з тим видом діяльності, яким ви займалися до цих пір. Тоді у вас буде привід змінити своє життя, і, може бути, ці зміни виявляться на краще!