Як відзначити два роки дитині. іммунетет дитини 2роки.

Дворічні діти дуже рухливі, активні, вони вже можуть грати в різні ігри і тягнуться до однолітків. Тому другий день народження потрібно відзначити так, щоб це свято сподобався малюкові і запам'ятався надовго.
Інструкція
1
Малюк в 2 року має вже свої інтереси і захоплення. Враховуйте це при організації свята. Запросіть його друзів і добрих знайомих, з якими він встиг познайомитися під час прогулянок або відвідувань гуртків. Зберіть компанію і вирушайте в дитячий розважальний центр з батутами, сухими басейнами, дитячими гірками. Зазвичай в цих закладах працюють досвідчені аніматори, вони зможуть організувати навіть таких маленьких діток і розважити їх командними іграми. Якщо в центрі є кафе, замовте легку вечерю з фруктами і соками. Мами теж чудово проведуть час, спілкуючись за чашкою чаю. Цей варіант хороший, коли більшість малюків вже старше двох років. Якщо в компанії є малюки, які можуть злякатися клоунів, краще відзначити свято вдома.
2
Запросіть до себе ляльковий театр або влаштуйте його самі. Попросіть допомогти інших мам. Купуйте або візьміть напрокат ляльок і іграшковий завісу. Виберіть знайому всім малюкам казку - «Колобок», «Курочку Рябу» або «Репку». Обіграйте її пісеньками і спільними танцями, щоб малюки не занудьгували, сидячи на місці.
3
Обов'язково прикрасьте кімнату дитини кульками, квітами, смішними плакатами з портретом маляти. Приготуйте для всіх гостей святкові ковпачки й клоунські носи.
4
Другий день народження повинен бути насичений іграми. Організуйте «Веселі старти», підберіть для цього веселу динамічну музику. Обов'язково поводите хоровод навколо іменинника. Пограйте в паровозик - побудуйте малюків і дорослих один за одним і ходите паровозиком під пісеньку. Перший дорослий - паровоз нехай дає завдання вагончика - сидіти, стояти, стрибати, кричати «чух-чух» і так далі.
5
Продумайте меню дитячого свята, попередньо обговоривши його з батьками маленьких гостей. Таким чином ви забезпечите хлопців від алергічних реакцій. Ідеальним варіантом буде шведський стіл. Віддайте перевагу журнального столика, щоб кожен малюк міг дотягнутися до всього смачного без участі дорослих. Розмістіть на столику нарізані фрукти, соки в індивідуальних пакетиках. Дітям напевно сподобаються невеликі бутербродики у формі тварин, желе в маленьких креманках, міні-шашлички із шматочків сиру і фруктів. Підготуйте великий красивий торт із зображенням улюбленого героя мультика.
6
Не затягуйте свято, для такого віку буде цілком достатньо години-півтори, інакше діти занадто помучаться. Не забудьте про подарунки. Підготуйте приємні дрібниці для кожного маленького гостя.
День народження дитини - це завжди значимий свято, як для його батьків і родичів, так і для нього самого, але особливо важливим святом для родичів стає той день, коли дитині виповнюється рік. Звичайно, кожен батько починає замислюватися, як відсвяткувати найперший день народження малюка по-особливому, незвично і цікаво. У якомусь сенсі, святкуючи перший день народження дитини , ви підводите яскравий підсумок першого рік у його житті, вітаючи не тільки малюка, але і самих себе.
Інструкція
1
Зробіть свято таким, щоб рік овал малюк відчув святкову атмосферу, навіть якщо він ще не усвідомлює власний день народження. Прикрасьте квартиру стрічками, повітряними кульками та вітальними листівками.
2
Над ліжечком дитини повісьте прикраси та дзвіночки, які розбудять його красивим дзвоном. Увімкніть приємну музику, красиво одягніться і підготуйте наряд для дитини . На столи поставте букети квітів у вазах, розвісьте на стінах гірлянди і фотографії малюка. Подарунки та іграшки принесуть гості, а ви подаруєте дитині максимум святкової атмосфери і чарівництва в його перше свято.
3
Для того щоб здивувати гостей, складіть слайд-шоу з фотографій малюка з народження і до цього дня. Використовуйте для цього програму Windows Movia Maker. Фоном до показу фотографій включіть музику, яку потрібно підібрати заздалегідь - дитячі пісеньки, музику відомих композиторів, і так далі. Збірник фотографій можна оформити не тільки у форматі відеопрезентації, а й у форматі стінгазети.
4
Запросіть гостей з дітьми - з однолітками малюк буде відчувати себе впевненіше. Увімкніть веселу музику для танців, щоб діти веселилися і отримували задоволення, і окремо заготовте музику для урочистого моменту задування свічок на торті і застільних поздоровлень. Придумайте забавні конкурси для дорослих і прості розваги для малюків.
5
Повісьте на стіну велику ромашку, вирізану з аркуша ватману. Запропонуйте гостям написати на кожній пелюстці квітки побажання малюкові і привітання від себе і своєї сім'ї.
6
Окрему увагу потрібно приділити підготовці святкового столу. Як правило, на такому святі найвдалішим варіантом буде установка двох столів - дорослого та дитячого. На дитячий стіл поставте свіжий сік, молоко, просту воду, а також нарізані фрукти, печиво та солодощі. Спеціально для дитячого столу ви можете приготувати легкий сирний або желейний торт.
7
Дорослий стіл сервірують так, як забажаєте - залежно від смакових уподобань гостей. Для того щоб гості не відволікалися від своїх дітей, яких вони привели з собою, дорослий стіл можна оформити у вигляді фуршету.
8
Іноді корисно йти з малюком в іншу кімнату, щоб він відпочив від занадто великого напливу вражень, посидів в тиші і заспокоївся, поділившись з вами новими відчуттями.