Як відкрити магазин з продажу дисків.

Для відкриття магазина по продажу дисків можна зняти приміщення в оренду або побудувати самостійно. Щоб почати торгівлю, слід отримати дозвіл і зареєструватися як індивідуальний підприємець.
Вам знадобиться
  • - документи підприємця;
  • - бізнес-план;
  • - дозвіл;
  • - місце під магазин.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте знімати приміщення в оренду, підберіть відповідний варіант, оформіть договір. Укладений на термін більше 1 року, він підлягає реєстрації в ФУГРЦ.
2
Для самостійного будівництва магазину зверніться до районної адміністрації із заявою про надання земельної ділянки. Будувати можна як на орендованій, так і на власній землі.
3
Адміністрація видасть постанову про передачу земельної ділянки у власність або укладе з вами договір оренди, який підлягає державній реєстрації в ФУГРЦ.
4
Далі зверніться в Федеральне Управління податкової служби. Оформіть свідоцтво індивідуального підприємця. Починати торгівлю без цього документа не можна.
5
Складіть бізнес-план. Зверніться для його затвердження в адміністрацію. На підставі вашої заяви, бізнес-плану, свідоцтва про індивідуальне підприємництво вам видадуть дозвіл на торгівлю.
6
Для будівництва магазину вам буде потрібно отримати дозвіл в районному відділенні архітектури та містобудування. Для архітектури ви повинні представити заяву, проект та ескіз, складений ліцензованим архітектором.
7
Після узгодження виданого акта в адміністрації, в пожежній охороні, в комунальних системах, вам видадуть дозвіл на будівництво і оформлять будівельний паспорт, після чого ви можете приступити до безпосередньої забудові.
8
Після завершення будівництва запросіть представників СЕС, пожежної охорони, комісію з адміністрації. Вам оформлять приймальний акт.
9
Зверніться в БТІ, напишіть заявку на виклик техніка. На підставі огляду будови вам оформлять технічні та кадастрові документи. Отримайте з них виписки, які будуть потрібні в реєстраційну палату.
10
Зареєструйте право власності на магазин в ФУГРЦ.
11
Вартість бізнес проекту залежить від регіону, в якому ви плануєте відкрити магазин, так як ціна за оренду земельної ділянки, дозвіл на право торгівлі, будівельні матеріали, обладнання, істотно розрізняється.
12
завезено необхідне обладнання, найміть персонал, укладіть договір з постачальниками дисків і починайте торгівлю.
13
Диски для продажу беріть в ліцензованих студіях аудіо-відео-звукозапису. Продавати неліцензовану продукцію, виготовлену в кустарних умовах, строго заборонено. Якщо у вашому магазині Росспоживнагляд виявить таку, на вас накладуть величезний адміністративний штраф. При наступній перевірці роботу магазину можуть зупинити на строк до 9 місяців або заведуть кримінальну справу на керівника.
14
Чим ширше буде асортимент продукції в вашому магазині, тим більше ви будете мати покупців. Розміщуйте на стендах диски з класичними, естрадними творами, шансоном, художніми, науково-пізнавальними фільмами, фантастичним жанром.
15
Кожен окремий жанр повинен бути розташований на своєму стенді. На кожному диску закріплюйте цінник. Біля кожного стенду розміщуйте опис дисків з ціною.
16
Щоб ваші покупці мали можливість вибрати необхідну продукцію, прийміть продавця-консультанта, який допомагатиме у виборі дисків і потрібної продукції і при необхідності давати детальну консультацію по асортименту і з'явилася новинка того чи іншого жанру.
Дизайн квартир і креативний ремонт своїми руками стає все більш популярним хобі. А хороший ремонт вимагає якісних і різноманітних матеріалів. Допоможіть людям, які потребують них - відкрийте власний магазин з широким асортиментом шпаклівок, фарб, покриттів для підлоги, стінових панелей та інших необхідних речей.
Вам знадобиться
  • - статус ІП;
  • - приміщення для магазину;
  • - торгове обладнання;
  • - касовий апарат;
  • - персонал .
Інструкція
1
Складіть бізнес-план майбутнього магазину. Вкажіть, чим саме ви плануєте торгувати, визначте бажаний рівень прибутку і час окупності вашої торгової точки. Виберіть концепцію магазину та його розміри. Ви можете створити відносно невелику торговельну точку або запланувати великий супермаркет з широким асортиментом.
2
Починайте збір документів. Вам доведеться отримати дозвіл на торгівлю, а до того відвідати цілий ряд інстанцій: пожежну охорону, місцеву адміністрацію, податкову інспекцію, санепідемстанцію, міську енергетичну компанію. При магазині потрібно організувати автомобільну стоянку, на організацію якої потрібно дозвіл державтоінспекції.
3
Знайдіть відповідне приміщення для магазину. Вибирайте місця, що знаходяться на зручних розвилках доріг, у основних міських автотрас. Приміщення можна купити або взяти в довгострокову оренду. Почніть ремонт та монтаж обладнання.
4
Подумайте про надійне помічнику. Будівельний бізнес сповнений нюансів. Кращий вихід для починаючого підприємця - знайти топ-менеджера, який має контакти серед оптовиків і виробників і зможе налагодити поставки на найбільш вигідних умовах. Не економте на хорошого фахівця - грамотно ведучи переговори, він забезпечить вашому магазину постійний асортимент і заощадить оборотні кошти, беручи товар на реалізацію.
5
Разом з менеджером сформуйте асортимент. Стандартний набір будівельного магазину складають покрівельні матеріали, будівельні суміші, покриття для підлоги, освітлювальне обладнання, ручний інструмент і фурнітура, сантехніка та аксесуари, двері, вікна, шпалери, кахельна плитка та інші оздоблювальні матеріали. Кількість найменувань залежить від розмірів вашого магазину. Намагайтеся пропонувати товари різних цінових категорій.
6
Подбайте про товарний запасі. Завдання хорошого менеджера - відрегулювати товаропоток так, щоб на складі не виявилося пустот, особливо перед сезоном «високої торгівлі», який припадає на осінь і весну. У період спаду продажів ви можете злегка змінити асортимент - наприклад, взимку логічно запропонувати ялинкові іграшки та обігрівачі, а влітку - вентилятори та побутові зволожувачі. Супутні товари можна брати на реалізацію.
7
Займіться підбором персоналу. Від продавців залежить дуже багато. Вони повинні володіти навичками виконроба, дизайнера та архітектора, відмінно знати асортимент магазину і вміти активно продавати його. Кращий спосіб оплати - стимулюючий, коли до базового окладу додаються відсотки з продажу. Це істотно підвищує ККД продавців.
8
Подумайте про просування магазину. Ви можете створити власний сайт, де будете публікувати новини, давати інформацію про новинки і консультувати з вибору необхідних матеріалів. Не забудьте і про візуальній рекламі - інформаційних листівках і буклетах, а також великий і помітною вивісці.