Як відкрити репетиторства центр. бізнес план репетиторського центру.

Напередодні підсумкових атестаційних іспитів (ДПА та ЄДІ), а також вступних випробувань в деякі вузи країни, батьки учнів нерідко звертаються до репетиторів. Досвідчений викладач здатний підготувати школяра на індивідуальній основі до успішної здачі іспиту. Подібні послуги стають все більш популярними, затребуваними і високооплачуваними. Можна відкрити і свій приватний репетиторский центр .
Вам знадобиться
 • - бізнес план;
 • - дозвільні документи;
 • - приміщення;
 • - меблі;
 • - обладнання;
 • - технічні засоби оснащення процесу;
 • - клієнти;
 • - реклама;
 • - методи вивчення особливостей дітей;
 • - індивідуальний план роботи з кожним учнем;
 • - договір з клієнтами на надання послуг репетиторської діяльності.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Як і будь-який інший вид підприємницької діяльності, відкриття репетиторського центру вимагає ретельного розрахунку всіх необхідних інвестицій.
2
Займіться офіційним оформленням дозволу на здійснення вашої репетиторської діяльності. Будьте готові до того, що вам доведеться платити податки на прибуток. У разі, якщо ви віддасте перевагу нелегальну діяльність, рано чи пізно ви можете понести адміністративну чи навіть кримінальну відповідальність за приховування доходів від держави.
3
Орендуйте приміщення для здійснення репетиторської діяльності. Якщо ви збираєтеся вести індивідуальні заняття з учнями, то площа приміщення може бути невеликий, в іншому випадку його метраж необхідно розраховувати залежно від передбачуваної кількості дітей.
4
Подбайте про достатнє оснащення приміщення меблями та іншим навчальним обладнанням: книгами, таблицями, комп'ютерами тощо.
5
Проведіть набір учнів. Для того щоб залучити клієнтів, розмістіть рекламу на дошках оголошень, в місцевих газетах, на сайті в інтернеті, в навчальних закладах (при дозволі начальника освітнього закладу). Через друзів і знайомих також можна знайти дітей, які потребують репетитора через друзів і знайомих.
6
Укладіть з вашими клієнтами договір про надання вами послуг репетитора. Якщо ви є юридичною особою, то в договорі вкажіть найменування та реквізити фірми. В цьому випадку вам доведеться отримати ліцензію на освітню діяльність. Якщо ви виступаєте в ролі індивідуального підприємця, то договір потрібно укладати від свого імені.
7
Починаючи безпосередню репетиторську діяльність, визначте найбільш вразливі місця в знаннях кожного школяра. Тут вам можуть допомогти методи тестування, співбесіда, самостійна робота і т.п. З урахуванням отриманих даних складіть курс подальшої роботи з учням з урахуванням всіх особливостей його знань, а також розвитку процесів мислення, пам'яті, уваги, і т.д. Підбирайте необхідний матеріал (теоретичний та практичний) для проведення занять, а також ефективні методи і прийоми навчання.
8
Складіть графік занять, що враховує завантаженість дитини в освітніх установах, а також сплануйте ваше особисте розклад.