Як вибрати акустичну систему до комп'ютера. Як включають в магазинах автомобільні сабвуфери.

Для роботи з будь-яким сучасним комп'ютером необхідна спеціальна акустична система. Це можуть бути зовсім маленькі динаміки або величезна установка. Все залежить від ваших бажань і можливостей.
Інструкція
1
Перед купівлею акустики для комп'ютера необхідно вирішити, для чого саме вона буде застосовуватися. Якщо для відтворення системних звуків і перегляду флеш-мультиків, можна вибирати найпростішу акустичну систему . У разі якщо, ви збираєтеся дивитися високоякісне відео на комп'ютері, то тут необхідна більш потужна акустика.
2
Якщо ви вибираєте акустику 2.0 і 2.1, візьміть до відома, що це - найпростіша система. Вона буває з сабвуфером або без нього. Таку акустику варто купувати, якщо ви не вимогливі до звуку комп'ютера, так як вона дає звичайний стереозвук. Подібна система підійде для прослуховування файлів у форматі mp3 (оскільки він не може забезпечити високу якість звуку).
3
У випадку, якщо ви зупинили свій вибір на акустиці 4.0 і 4.1, знайте, що дана система найбільше підходить для геймерів, які грають у 3D «стрілялки». Вона легко справляється з усіма звуковими ефектами, закладеними в подібних іграх. Але при прослуховуванні музики різницю між акустикою 2.0 і 4.0 ви навряд чи відчуєте.
4
Вибирайте акустику 5.1, якщо ви плануєте дивитися фільми в DVD форматі. Дана система забезпечує підтримку шестиканального звуку, а також має декодери DTS, Dolby Digital та Dolby Prologic.
5
Якщо ж ви є справжнім гурманом звуку, і вам не шкода витратити круглу суму на акустичну систему до комп'ютера, то вибирайте її види 7.1 та 7.2. З такою ви будете слухати по-справжньому якісний звук. Використовуючи подібну систему, можна буде перетворити свій комп'ютер у справжній домашній кінотеатр. Така акустика зазвичай включає в себе один або два сабвуфера і сім сателітів. На подібних системах встановлюються звукові процесори, які декодують багатоканальний звук, наприклад, DTS Surround EX і Dolby Digital Surround EX.
Зверніть увагу
Як вибрати акустичну систему? 1. Скільки смуг у акустики? 2. Потужність акустики 3. Чутливість і частота акустики 4. Активна або пасивна акустика? Потужність - скоріше показник механічної надійності: чим вона вища, тим надійніше система. Вибираючи акустику, обов'язково враховуйте одна важлива обставина - потужність колонок обов'язково повинна бути вище потужності підсилювача, інакше їх пісня буде недовгою.
Корисна порада
Небажано купувати акустичну систему, керуючись лише цим параметром. Але приймаючи потужність в розрахунок можна сказати, що для кімнати, що не перевищує 17 кв.м., досить акустичної системи потужністю 60-80 Вт Який би корпус ви не вибрали, він не повинен мати жодних отворів для вентиляції, всі шви повинні бути якісно проклеєні або промазани герметиком. З'єднання на шурупах - не кращий варіант з точки зору забезпечення якості звучання. Тип акустики.