Як записати свій альбом. Як записувати інструменти.

Після виходу в світ декількох телепроектів на тему «ми взагалі то прості люди, але на ваших очах за пару тижнів станемо зірками», молодь почала активно наслідувати героям з блакитних екранів. Стали збиратися групи, купуватися інструменти, почалося вивчення музичних основ і поглиблення наявних знань. Само по собі, це дуже навіть добре. Творчість завжди похвально. Але постає питання - начебто вже певний час творимо, а толку? Ні виступів, ні записів ... Треба з цим щось робити. А для початку - можна записати альбом .
Інструкція
1
В основному записом альбом ов займаються великі звукозаписні станції. Є, звичайно, і маленькі звукозаписні студії, де, треба відзначити, працює досить талановитий народ. За певну плату вони з радістю нададуть безліч послуг - запис інструментів, редагування звуку і голосу, зведення доріжок, запис на диск і т.д. Загалом, будь-який каприз за ваші гроші.
2
Якщо ж все-таки є бажання записати свій альбом , але багатий «папік» поки не знайдений, то можна виконати ту ж саму процедуру і вдома. Правда, для цього знадобиться деяке обладнання, але, тим не менш, це буде в рази дешевше, ніж вдатися до допомоги звукозаписних компаній.
3
Отже, приступимо. Природно, для того, щоб записати власний альбом , потрібен матеріал. Це як мінімум опрацьовані та адаптовані під музику тексти. Коли таких набереться хоча б п'ятнадцять - шістнадцять штук, то тоді вже можна гордо іменувати даний збірник « альбом ом». Однак можна обмежено у часі записувати і по одній штуці. Це вже на розсуд кожного.
4
Інструменти. Перш, ніж записувати голос, потрібно записати всі інструменти. Починати слід з ударних. Бо саме ні тримають ритм. Враховуючи той факт, що інструменти будуть записуватися окремо, ударник повинен тримати ритм однаково добре протягом всієї композиції, а для цього йому знадобиться метроном. Це пристрій тримає задається йому ритм, що дозволяє музикантові не збивав. Слідом записуються гітари, клавіші та інше. Черговість запису залежить від того, яке значення інструмент має в композиції.
5
Коли інструменти записані, потрібно звести це все в єдине ціле. Для цього можна скористатися такими програмами, як FL Studio. Вона орієнтована на музикантів, і саме з цього інтерфейс досить дружелюбний і інтуїтивно зрозумілий. Звести всі треки воєдино не складе великої праці, проте постаратися все ж доведеться.
6
Коли все зведене, можна приступати до запису голосу. Для цього, природно, знадобиться мікрофон. Бажано купувати його не на ринку за 150 рублів, а в спеціалізованому магазині. Хороший агрегат може коштувати від 3000 рублів, але і якість запису він буде видавати відповідне.
7
Вирішивши всі питання з робочим матеріалом під назвою «пісні», переходимо до оформлення альбом а. Природно, його обкладинка повинна чіпляти, інтригувати, і навіть якщо це не потрапить у продаж, то просто напросто самим буде приємно дивитися на своє творіння.