Як написати рекомендаційний лист для менеджера.

Разом з резюме, як правило, роботодавцю претендент на посаду передає рекомендаційний лист з попереднього місця роботи. Воно складається безпосереднім керівником менеджера або директором організації. При написанні рекомендації особливе значення мають досягнення фахівця, його досвід роботи на посаді менеджера.
Вам знадобиться
  • - посадова інструкція менеджера;
  • - реквізити компанії;
  • - особиста картка менеджера;
  • - трудова книжка менеджера;
  • - печатка організації, штамп (за наявності).
Інструкція
1
Рекомендація складається безпосереднім начальника менеджера, керівником відділу (служби). Приміром, для менеджера продажів лист пишеться начальником відділу продажів. У правому верхньому куті поставте штамп вашої організації, якщо такий, звісно, є у вашої фірми. Якщо його немає, то впишіть реквізити підприємства, включаючи адресу, ІПН, КПП, ОГРН.
2
Впишіть назву документа заголовними буквами посередині. Після впишіть персональні дані менеджера відповідно до паспорта. Напишіть період трудової діяльності у вашій організації, дату початку і закінчення роботи відповідно до відомостей, зафіксованими в трудовій книжці фахівця. Впишіть повне найменування фірми, назва займаної посади працівника. Наприклад: «на посаді менеджера продажів».
3
Сформуйте перелік особистісних якостей менеджера, які характерні даному фахівцю. Наприклад: «Під час роботи зарекомендував (а) себе як відповідальний, цілеспрямований, дисциплінований, комунікабельний працівник».
4
Потім вкажіть персональні дані менеджера. Впишіть перелік проектів, в яких брав участь фахівець. Стисло напишіть посадові обов'язки, які виконував співробітник за час трудової діяльності у вашій фірмі.
5
Вкажіть число клієнтів, яких залучив менеджер за час трудової діяльності. Це може послужити позитивною характеристикою і умінням виконувати обов'язки якісно.
6
Напишіть, наскільки якісно, своєчасно співробітник виконував доручення керівництва у відрядженнях. Також вкажіть цілі поїздок.
7
Потім напишіть в яку фірму (вкажіть її назву) ви рекомендуєте менеджера (впишіть його прізвище, ім'я, по батькові). Впишіть посаду, персональні дані особи, від імені якої складено рекомендація. Як правило, це керівник відділу (служби). Останнім ставиться підпис, дата написання листа.