Як прошити китайський "Айфон I9". китайської копії iphone — sciphone i9 +++ прошивка.

I9 - копія Iphone від китайського виробника Sciphone. Апарат зовні виглядає як його і пристрій від Apple, проте має інше програмне забезпечення. Прошивка здійснюється за допомогою саморобного кабелю і спеціального комп'ютерного софта.
Вам знадобиться
  • Спеціально виготовлений перепрошівочний кабель.
Інструкція
1
Китайські телефони перепрошиваються тільки за допомогою самостійно виготовленого кабелю. Для цього завантажте схему кабелю для перепрошивки китайських телефонів. Зробіть терморегулятори дроту, що йде в комплекті з пристроєм, розкривши штекер. Перепаять потрібні контакти і перевірте працездатність кабелю.
2
Підключаючи телефон повністю зарядити. Після зарядки вимкніть пристрій, дістаньте АКБ, вставте його назад. Увімкніть апарат.
3
Скачайте додаток Spider Man 2.5 з інтернету і зробіть його установку відповідно до інструкцій інсталятора. Підключіть кабель до COM-порту комп'ютера, запустіть встановлену програму.
4
У вікні натисніть на кнопку Connect і поставте галочку напроти пункту Set new port. Серед наведених значень виберіть Com 1, вкажіть baudrate BPS_115200.
5
Скачайте файл прошивки для телефону і збережіть її в зручній для вас папці. У меню програми клікніть по клавіші Flash і виберіть завантажений файл програмного забезпечення пристрою.
6
Як тільки у вікні програми висвітиться повідомлення Press ON key please, підключіть пристрій і на дві секунди затисніть центральну клавішу апарату. Якщо все пройшло успішно, на екрані з'явиться червона графа, на якій відображається процес прошивки.
7
Зміна програмного забезпечення триває від 20 до 40 хвилин. Намагайтеся не робити ніяких операцій на комп'ютері, не запускайте ніяких ресурсоємних додатків. Дочекавшись закінчення перерошівкі, від'єднайте телефон, а потім витягніть і назад вставте акумулятор. Тепер пристрій можна включати.
Зверніть увагу
Під час процедури не чіпайте телефон. Якщо кабель випадково від'єднається, велика ймовірність того, що пристрій зламається, а полагодити його можна буде тільки в сервісному центрі.
Корисна порада
Оновлені прошивки для даного апарату відрізняються поліпшеною підтримкою російської мови. Якщо після процедури спостерігаються проблеми в роботі телефону, спробуйте встановити інший файл прошивки. Якщо і з ним виникли проблеми, спробуйте ще раз перепаять кабель.