Як розблокувати меню пуску. відновити панель задач і меню пуск.

Блокування меню «Пуск», додатку «Провідник Windows» і утиліти «Диспетчер завдань» є результатом впливу вірусних програм та програм «вимагачів». Процедура розблокування системи може бути виконана як штани засобами ОС Windows, так м за допомогою спеціалізованої утиліти AVZ.
Інструкція
1
Перезавантажте систему для ініціації процедури розблокування і натисніть функціональну клавішу F8 для виклику меню налаштувань безпечного входу. Вкажіть команду «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» і викличте утиліту диспетчера задач, натиснувши одночасно клавіші Alt, Ctrl і Del.
2
Розкрийте меню «Файл» з сервісної панелі вікна диспетчера і вкажіть пункт «Нова задача». Внесіть значення regedit у рядок «Відкрити» діалогового вікна і підтвердіть запуск інструменту «Редактор реєстру», натиснувши кнопку OK. Розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWinlogonі переконайтеся в тому, що ключ Shell імее значення explorer.exe. При наявності будь-яких інших значень їх слід видалити.
3
Знайдіть там же ключ з ім'ям userinit і переконайтеся в тому, що його значення відповідає: drive: WindowsSystem32userinit.exe.Удаліте всі інші значення цього параметра при їх наявності. Розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWindowsі переконайтеся в тому, що значення параметра Appinit_DLLs залишається порожнім. Видаліть всі інші значення при їх наявності і перезавантажте комп'ютер для застосування зроблених змін.
4
Видаліть всі залишилися файли шкідливих програм або скористайтеся спеціалізованої утилітою AVZ для виконання альтернативної операції розблокування меню «Пуск». Для цього завантажте і встановіть цей додаток на комп'ютер. Запустіть програму і розкрийте меню «Файл» в сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт «Майстер пошуку та усунення проблем» і скористайтеся кнопкою «Пуск» у вікні майстра. Застосуйте прапорці на полях проблем, що підлягають виправленню, і натисніть кнопку «Виправити зазначені проблеми».