Як назвати свою фотографію. Як назвати групу для фотографій.

Багато фотографій, внаслідок свого великого кількості, не мають назв. Цим вони відрізняються від картин, які не можна зробити за одну мить. Але і в жанрі фотографії є шедеври, гідні власного імені. Критеріїв для вибору назви фотографії декілька.
Інструкція
1
Визначте жанр фотографії: портрет, макрозйомка, сільський або урбаністичний пейзаж, натюрморт. Це може бути перша частина назви. Приміром, якщо на фотографії зображені яблука, зробіть такий підпис: «Натюрморт із зеленими яблуками» (або з червоними, по ситуації).
2
Колірна гамма кадру теж може навести на думку. Назва може бути і таким (думати йти від яблук): «Натюрморт в зелених тонах».
3
Зверніть увагу на геометрію. Адже при складанні композиції (якщо ви спеціально готувалися) враховувалися розміри і форми предметів. Зокрема, на фотографії можуть бути зображені дві кулі різного діаметра. Назва може бути таким: «Великий і малий».
4
Встановіть час доби і пору року. Яскравий приклад: «Зимовий захід», «Літній повний місяць» ...
5
Згадайте подія, на якому зроблений кадр. Зіставте з зображеним, у вас може вийти щось схоже: «Іменинник особою в торті», «Нудьгуюча наречена».
Зверніть увагу
За висловом одного відомого фотографа, якщо кадр потребує назві або коментарі, значить, кадр поганий. Знімайте так, щоб спостерігач сам міг припустити, що було за секунду до нього і через секунду після. Можливо, тоді до кадру залишиться приписати тільки дату і вашу підпис.
Як правило, будь-який фотограф прагне зробити кадр максимально якісним: помірно освітленим, з добре проглядається сюжетом, розміреним композицією і центральним об'єктом зйомки на передньому плані. Але в якій формі, окрім шкідливого ради, можна пояснити типові помилки початківців фотографів?
Інструкція
1
Погана фотографія починається ще задовго до клацання. При зйомці на витягнутих руках вам обов'язково вдасться вловити розмазаний пейзаж. Щільно притискаючи руки до обличчя і корпусу або просто використовуючи штатив, ви б такого ефекту не досягли. Відновити різкість практично неможливо.
2
Знімайте в сутінки. Освітлен в цей час доби вже недостатньо яскраве для зйомки без спалаху, але ще недостатньо темно для зйомки з нею. Вам нізащо не вдасться передати точні кольору, видимі очима.
3
Використовуйте спалах, вбудовану в фотоапарат, особливо при фронтальній зйомці людей. Якщо модель не зіщулити, створивши картину в дусі «Щойно прокинулася», то світло обов'язково відіб'ється від її зіниць в червоному кольорі. Втім, цей дефект можна буде видалити графічним редактором.
4
Фотографуйте дрібні предмети в режимі панорами. При загальному плані подробиці, особливо неяскравих кольорів, повністю губляться, кадр стає порожнім. Для якісної зйомки кожну деталь фотографують окремо в режимі макрозйомки або супермакро. Аналогічно для поганого кадру з великим предметом сфокусуйтеся на якійсь одній його деталі.
5
Кнопка «Баланс білого» ("WB") - не для вас. Якщо не налаштовувати колір перед кожним знімком, то білий поступово перетвориться в зелений, а чорний - в синьо-сірий з червоними смужками. Інші кольори також спотворяться: зелений стане рожевим або бурим, теплі відтінки перетворяться в холодні, і навпаки.
6
Підвищіть світлочутливість до максимуму. В цьому випадку на кожному знімку буде помітна брижі - так званий шум, схожий на перешкоди в відеозапису. Низька світлочутливість зводить появу такого дефекту нанівець, а зараз позбутися його буде дуже важко.
7
Експозамер повинен стояти в негативних величинах в темний час доби і в позитивних в світле. В цьому випадку світла в кадрі ніколи не буде в міру: днем занадто багато, вночі занадто мало.