Як написати рекомендаційний лист для вчителя. Рекомендаційний лист вчителю.

В даний час до резюме додаються рекомендаційні листи. Як правило, вони складаються нинішніми або попередніми роботодавцями. Роль рекомендації для вчителя дуже висока. Освітнім закладам потрібні висококваліфіковані фахівці, у яких є багатий досвід. Останній підтверджується рекомендаційними листами з попередніх місць роботи.
Вам знадобиться
  • - реквізити освітнього закладу, його штамп, печатку;
  • - посадова інструкція вчителя;
  • - найменування проектів, інших досягнень (за наявності) вчителя;
  • - трудова книжка вчителя.
Інструкція
1
Як правило, рекомендація для вчителя, який шукає роботу, пишеться директором навчального закладу (школи). У «Шапці» листа вкажіть реквізити освітньої організації. Впишіть повне найменування школи, адреса її місця знаходження. Якщо є штамп, на якому присутні всі необхідні реквізити, поставте його.
2
Посередині напишіть назву документа великими літерами. Потім у змістовній частині листа вкажіть повністю персональні дані вчителя, який працює раніше в даній школі. Впишіть дату початку і закінчення трудової діяльності викладача в конкретному навчальному закладі (школі, коледжі), вкажіть найменування останнього.
3
Напишіть назву посади вчителя, по якій був оформлений викладач. Наприклад: «учитель молодших класів» або «викладач фізики та астрономії».
4
Опишіть особистісні якості фахівця, які він проявив за час трудової діяльності в даному навчальному закладі. Наприклад: «Під час роботи в (вкажіть назву школи, коледжу) зарекомендував (а) себе як відповідальний, дисциплінований, грамотний спеціаліст».
5
Потім коротко напишіть перелік посадових функцій викладача. Використовуйте інструкцію для цього. Якщо вчитель за час своєї роботи ввів якісь нововведення, вкажіть цей факт. Розробку проектів, підручників або інших досягнень відзначте в рекомендації. Остання буде служити візитною карткою викладача, приверне увагу керівника іншого освітнього закладу, де бажає продовжити свою діяльність даний фахівець.
6
Рекомендація закінчується, як правило, словами: «Рекомендую (далі вкажіть персональні дані викладача) для роботи в (впишіть назву освітнього закладу, куди потрібно рекомендаційний лист)».
7
Наприкінці вказується посада, прізвище, ініціали особи, яка склала рекомендацію. Як правило, це директор установи. Останнім проставляється підпис, дата. Завіряється рекомендаційний лист печаткою школи, коледжу.