Як відключити востановление системи.

В процесі роботи Windows створює «точки відкату». Вони використовуються спеціальним компонентом ОС при необхідності скасування останніх змін в реєстрі і відновлення системних файлів. Іноді такий механізм захисту призводить до зворотного ефекту - наприклад, разом з відновленням системних файлів воскрешає і вже вичищений з системи вірус. В таких випадках, а також при необхідності економити місце на жорстких дисках, доводиться відключати опцію автоматичного відновлення системи.
Інструкція
1
Якщо в комп'ютер встановлена не остання версія операційної системи (наприклад, Windows XP), то клікніть правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі або пункт з такою ж назвою в головному меню операційної системи. В контекстному меню виберіть рядок «Властивості».
2
Перейдіть на вкладку «Відновлення системи" діалогового вікна і виберіть один з варіантів відключення відновлення. Точки відкоту створюються системою роздільно для кожного диска, тому у вас є можливість або скасувати цю опцію для якогось конкретного диска або для всіх відразу. Другий варіант реалізується виставленням позначки в чекбоксі з відповідним написом - «Вимкнути відновлення системи на всіх дисках». А для вибіркового відключення вам слід виділити потрібний диск у списку і натиснути кнопку «Параметри». У додатковому вікні поставте відмітку в чекбоксі у напису «Вимкнути відновлення системи на цьому диску» і натисніть кнопку OK. Повторіть цю операцію для кожного цікавить вас диска зі списку.
3
Для завершення операції натисніть кнопку OK у вікні властивостей системи, а потім підтвердіть свій вибір - відповідний запит з'явиться на екрані.
4
Якщо в комп'ютер встановлена версія ОС Windows 7, використовуйте для доступу до потрібних налаштувань Панель управління - розкрийте головне меню і натисніть посилання на її запуск. В панелі виберіть розділ «Система» і в лівій частині нового вікна клацніть по посиланню «Захист системи».
5
У списку «Параметри захисту» виберіть один з дисків, виділіть його і натисніть кнопку «Налаштувати». Поставте відмітку напроти пункту «Вимкнути захист системи» та клікніть кнопку OK. Повторіть цей крок для кожного з дисків, функцію відновлення яких потрібно скасувати.
6
Натисніть OK у вікні властивостей системи і закрийте Панель управління.