Як позбутися від вірусу-заставки.

Існує категорія вірусних програм, що викликають появу рекламних вікон на робочому столі. Для позбавлення від описаного модуля необхідно не тільки відключити сам банер, але і видалити відповідні програми.
Інструкція
1
У більшості випадків рекламний модуль легко відключається через безпечний режим роботи Windows. Для запуску системи з потрібними параметрами перезавантажте комп'ютер натисканням кнопки Reset.
2
Оберіть потрібний пункт після відкриття меню параметрів запуску. Якщо рекламний модуль не дався в безпечному режимі, перейдіть в панель управління комп'ютером. Відкрийте меню «Установка та видалення програм».
3
Знайдіть всі утиліти, пов'язані з роботою java-додатків. Видаліть ці програми. Виконайте деінсталяцію утиліт, що відповідають за запуск flash-програм.
4
Встановіть з'єднання з інтернетом і відкрийте сайт www.freedrweb.com/cureit. Виконайте завантаження запропонованої утиліти, слідуючи інструкціям покрокового меню.
5
Запустіть викачане додаток. Натисніть кнопку «Сканувати». Підтвердіть видалення шкідливих файлів у разі появи відповідного меню.
6
Тепер відкрийте вміст папки System32, яка повинна знаходитися в каталозі Windows. Виконайте пошук файлів по ключу * lib.dll. Видаліть всі знайдені файли даного формату.
7
Перезавантажте комп'ютер і виберіть пункт «Звичайне завантаження Windows». Якщо після виконання всіх описаних маніпуляцій рекламний модуль не зник, скористайтеся іншим ПК або мобільним телефоном для доступу в інтернет.
8
Відкрийте web-сторінки sms.kaspersky.ru і www.drweb.com/xperf/unlocker. Введіть в потрібні поля інформацію з тексту рекламного модуля. Натисніть кнопку «Знайти код».
9
Отримані комбінації черзі впишіть в поле рекламного модуля. Обов'язково дотримуйтеся регістр при введенні паролів. Банер відключиться після введення відповідного пароля. Після цього виконайте дії, описані в кроках з третього по шостий, працюючи в звичайному режимі операційної системи.