Як змастити кулер в ноутбуці Acer. змастити вентилятор в ноутбуці.

Якісна система охолодження мобільного комп'ютера забезпечує стабільну роботу важливих елементів ноутбука. Своєчасне обслуговування вентиляторів дозволяє продовжити термін служби цих пристроїв.
Вам знадобиться
  • - силіконова змазка;
  • - хрестова викрутка;
  • - ватяні диски;
  • - металева лопатка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
З'ясуйте, який саме кулер працює некоректно. Для цього встановіть програму Everest, запустіть її і відкрийте меню «Датчик». Знайдіть обладнання, температура якого перевищує норму.
2
Вимкніть мобільний комп'ютер. Відключіть пристрій від мережі змінного струму. Переверніть корпус ноутбука і витягніть акумуляторну батарею. Тепер викрутити необхідні гвинти з корпусу мобільного комп'ютера.
3
Вийміть деякі пристрої, які заважають нормальній розбиранні корпусу. Найчастіше до розкриття корпуса необхідно витягти жорсткий диск, модулі оперативної пам'яті і DVD-привод.
4
Акуратно відокремте частини корпусу один від одного. Для цього краще використовувати металеву лопатку. Якщо у вас немає подібного інструменту, скористайтеся викруткою з плоским наконечником.
5
Підніміть одну зі сторін корпусу і від'єднайте кілька шлейфів. Даний процес необхідно здійснювати за допомогою пінцета або вузьких плоскогубців.
6
Зніміть нижню частину корпусу і знайдіть потрібний вентилятор. Вимкніть шлейф харчування для цього пристрою. Викриття кілька шурупів і зніміть кулер.
7
здеремо наклейку з лопатей вентилятора. Вийміть пластикову заглушку. За допомогою пінцета або голки витягніть стопорну прокладку і гумове кільце. Після цього зніміть лопаті з осі.
8
Протріть ватним диском вісь і лопаті вентилятора. Нанесіть невелику кількість мастила на вісь обертання. Установіть лопати і перейдіть їх кілька разів для рівномірного розподілу мастила.
9
Встановіть на місце стопорне кільце і прокладку. Надіньте заглушку і прикріпіть кулер до радіатора. Зберіть мобільний комп'ютер у зворотній послідовності.
10
Увімкніть ноутбук і через 20-30 хвилин запустіть програму Everest. Перевірте температуру потрібних елементів.