Як опублікувати сторінку в інтернеті.

Щоб опублікувати сторінку в інтернеті, вам буде потрібно хостинг. Хостингом називається місце, де будуть зберігатися файли вашої сторінки. Наприклад, текст, фото, відео. Хостинг може бути платним і безкоштовним. Для розміщення в інтернеті невеликий особистої сторінки цілком підійде безкоштовний хостинг, який пропонує компанія Яндекс - це сервіс Яндекс.Народ.
Вам знадобиться
  • Хостинг
  • Інформація для публікації на сайті
Інструкція
1
Реєстрація страніциПерейдіте за посиланням http://narod.yandex.ru/і натисніть «створіть свій сайт». Далі вам запропонують увійти в свій аккаунт на Яндексі. Якщо ви не зареєстровані - саме час це зробити. Логін, який ви оберете, буде присутній у назві вашої сторінки. Наприклад, ви зареєструвалися як natasha, тоді назва вашої сторінки буде таким natasha.narod2.ru
2
Додавання контентаКонтентом називається вміст сторінки. Перейдіть по посиланню «редагувати» навпроти назви сайту. Ви потрапляєте в «конструктор сайтів». Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий. Перед вами відкривається макет сайту, куди можна додати свої контакти, текст, новини, меню, вставити пошук Яндекса. Після кожного нового зміни відбувається автоматичне збереження. Крім того, ви можете додавати на свій сайт нові сторінки, для цього є відповідна кнопка в лівому верхньому кутку.
3
Управління файламіВи можете завантажити на сайт файли зі свого комп'ютера. Для цього перейдіть в розділ «управління файлами». Максимально допустимий розмір файлу - 10 МБ.
4
Зміна дізайнаВ розділі «змінити дизайн» виберіть структуру сайту - кількість колонок і розташування блоків на сторінці. Є можливість вибрати колір фону, шрифт, змінити назву, вибрати колір посилань, завантажити свій логотип.
5
Публікація вашої сторінки в інтернетеВернітесь в «конструктор сайтів», подивіться як виглядає ваша сторінка. Для цього клікніть в правому верхньому куті «подивитися». Якщо потрібно, внесіть поправки в дизайн або зміст сторінки. Потім клікніть «опублікувати». В інтернеті з'явиться новий сайт.
6
СтатістікаДанние про відвідування вашого сайту користувачами зберігаються в розділі статистика. Ви завжди можете подивитися скільки відвідувачів було на вашому сайті в той чи інший день, скільки сторінок переглянули.
Корисна порада
1) Якщо вам не подобатися назву сайту типу natasha.narod2.ru, ви можете зареєструвати свій домен і прив'язати його до сайту. 2) Щоб користувачі могли легко поширювати ваш контент по інтернету, встановіть на сайті кнопку Яндекса «Поділитися» .3) Щоб отримати більше статистичних даних про відвідувачів, встановіть лічильник Яндекс.Метрики.
Для того щоб обмінюватися інформацією, не завжди зручно і можливо використовувати поштові сервери та програми швидкого обміну повідомленнями. Найпростіше опублікувати файли в мережі інтернет, скориставшись спеціальними сайтами-сховищами або файлообмінниками.
Інструкція
1
Файлообмінник ще називають файлові хостинги - сервіси, що надають користувачеві місце під його файли , які доступні цілодобово. Це дає можливість дуже зручно обмінюватися інформаціей.Ітак, вам необхідно опублікувати свої файли в мережі. Скористайтеся одним з перевірених файлових хостингів: letitbit.net, rapidshare.com, depositfiles.com/ru/, uploading.com, webfile.ru.
2
Якщо вам потрібно опубліковувати файли постійно, тоді буде краще зареєструватися на одному або декількох файлообмінниках. Реєстрація дає кілька переваг: продовжується час зберігання файлів, надається список завантажених файлів, показується статистика завантажень, можливе видалення завантажених файлів, створення особистих каталогів, і дається код на файл, який ви можете розмістити на вашому блозі, форумі або на сайті.
3
Як зробити публікацію файлів на файлообміннику webfile.ru? Для того щоб помістити файл без реєстрації, на головній сторінці сайту натисніть на кнопку «Обзор». Виберіть потрібний файл - це може бути будь rar-архів, музичний файл, відео, фото, документ Word і т.д. Хостинг webfile.ru дозволяє розміщувати файли розміром не більше 350 Мб.
4
Вибравши файл, натисніть на кнопку «Відкрити» і далі кнопку «Завантажити». Почнеться завантаження файлу на сервер. Далі, відкриється вікно, де ви побачите назву вашого файлу і його розширення. Вам пропонується захистити файл паролем, в цьому випадку доступ до нього будете мати тільки ви та особи, яким ви повідомите пароль. В полі «Опис файлу» ви можете ввести будь-які характеристики завантаженої інформації - назва пісні або повна назва документа.
5
Далі, натисніть кнопку «Зберегти файл». На оновилася сторінці вам буде показаний ваш файл, його номер в каталозі, розмір, дата і час розміщення, і надана посилання на сам файл. Скопіювавши це посилання, ви можете пересилати та публікувати її. Файл буде зберігатися в системі не більше 7 днів.
6
Для того щоб зареєструватися в системі, потрібно натиснути на посилання у фразі «Переваги реєстрації», розташовану на головній сторінці. Потім, потрібно ввести ваш e-mail, пароль (мінімум з 5 символів), поставити галочку на пункт "Згоден з умовами", і натиснути кнопку «Реєстрація».
7
Вам повідомлять, що «На вказану Вами адресу відправлено листа з інструкціями по активації облікового запису». Зайдіть у вашу поштову скриньку, знайдіть лист від webfile.ru та пройдіть за вказаним посиланням. Тепер ваша реєстрація підтверджена, і ви можете користуватися всіма перерахованими перевагами при публікації файлів.
Корисна порада
На файлообміннику uploading.com, зареєстрованим користувачам надається 10 Гб дискового простору, на depositfiles.com/ru/- надається 2 Гб без реєстрації.