Як прибрати з штанів жевачку.

Жувальна гумка, яка так полюбилася дорослим і дітям, відмінно освіжає подих і захищає зуби від карієсу (якщо вірити рекламним роликам). Але при цьому жуйка може стати найбільшою справжнім головним болем. Ці липкі грудочки часом виявляються на сидіння в громадському транспорті або в кінотеатрі, на дверних ручках і інших немислимих місцях. Не поспішайте викидати забруднені брюки або пускати їх на ганчірки, жуйку можна очистити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - поліетиленовий пакет;
  • - стара зубна щітка;
  • - ніж;
  • - бензин;
  • - ацетон;
  • - білий папір або калька;
  • - жуйка.
Інструкція
1
Перший метод, який допоможе максимально позбавитися від прилип жуйки на брюках - заморожування. Напевно у кожного з вас є морозильна камера, так от, зніміть з себе одяг і складіть таким чином, щоб жувальна гумка при цьому виявилася зверху. Покладіть згорнуті штани в поліетиленовий пакет, закрийте його і приберіть в морозилку на кілька годин. За цей час жуйка повністю затвердіє. Після закінчення часу вийміть брюки і швидкими рухами зскребете жуйку з тканини, не використовуйте гострі та ріжучі предмети, щоб не зіпсувати річ.
2
Візьміть кальку або простий білий аркуш паперу і прикладіть на місце прилип жувальної гумки. Нагрійте праску і акуратно пропрасуйте це місце (поверх паперу). Жуйка почне вбиратися в кальку. Постійно міняйте папір на чисту. Таким чином, вся жуйка поступово перейде з тканини на папір. Залишилося пляма можна видалити за допомогою ватного тампона, змоченого в очищеному бензині.
3
Пляма від жувальної гумки, в'їлося в тканину штанів, видалити непросто. Нагрійте воду до вісімдесяти-дев'яноста градусів і полийте струменем на утворилося пляма. Потім тупим боком ножа максимально зскребете размягченную жуйку. Відмінним засобом є розчинники. Обробіть пляму косметичним диском, змоченим в ацетоні, прополощіть брюки.
4
Візьміть жувальну гумку і розімніть її пальцями, вона повинна стати липкою і чіплятися до пальців. Як кажуть, клин вибивають клином. Виконайте наступне: розкладіть брюки на горизонтальній твердій поверхні і приліпите жуйку на те місце, де є аналогічний прилип предмет, тобто жувальна гумка. Потім різко відліпити, приліпите і знову різко приберіть. Таким чином, ви усунете максимальний вогнище прилипання. Залишиться обробити пляму зубною щіткою з милом, бензином або розчинником.