Як перевірити в icq, в ігнорі ти чи ні.

Якщо ви користуєтеся програмою миттєвих повідомлень ICQ, напевно хоч раз задавали собі питання - чи дійсно один з контактів списку так довго не з'являється в мережі або вас почали ігнорувати? Відповідь на це питання можна знайти за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - робоча версія ICQ;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Спробуйте для початку діяти хитрістю. Можна спробувати дати номер аськи людини, яку ви хочете перевірити, своєму доброму приятелеві. Нехай він додасть його в список своїх контактів і подивиться - в мережі він чи ні. Таким чином, буде очевидно - ігнорує вас цей контакт чи ні. До речі, потрібно знати, що в аналоговій версії ICQ - QIP є функція "Невидиме око". З її допомогою можна дізнатися, чи знаходиться людина в офлайні насправді чи просто не хоче з вами спілкуватися. У ще одному клоні ICQ - Miranda, зрозуміти, ігнорують вас чи ні, можна, уважно вивчивши функцію "Доставка повідомлення". Якщо ви написали повідомлення контакту, який зараз поза мережею, при цьому напроти нього з'явилася галочка - значить, послання все-таки доставлено, і ця людина, швидше за все, заніс вас в список ігнорованих. Якщо звіту про доставку немає, то, швидше за все, даний користувач програми насправді давно її не відвідує.
2
Можна знайти в інтернеті сервіси, які безкоштовно і в лічені секунди перевірять, в якому режимі зараз власник потрібного uin. Просто ввівши номер аськи в заданий поле, ви отримаєте відповідь: в мережі людина чи ні. Якщо так, але у вашому списку навпроти його ника горить червона квітка - значить, ви потрапили в ігнор. Проте розробники ресурсів самі зізнаються, що дана перевірка не дасть 100% результату.
3
Встановити на комп'ютер невелику утиліту для перевірки списку ігнорованих контактів можуть ті, хто з недовірою ставиться до різних програм онлайн. Наприклад, можна скачати і встановити таку програму, як ICQ Ignore Checker v.1.3.1. При її використанні потрібно дочекатися, поки що перевірявся вийде в мережу, ввести свій номер і пароль, а потім написати номер того, кого хочете перевірити, і натиснути Check. За численними відгуками на комп'ютерних форумах, програма справляється зі своїм завданням практично у всіх випадках.
Корисна порада
Самий простий і швидкий спосіб для перевірки в ICQ - створення другої облікового запису.