Як зробити з велосипеда снігохід. Як зробити противотуманку на велосипед.

Снегоход - відмінний вид транспорту в зимових умовах. Його використовують як у якості розваги, так і в повсякденному житті де-небудь в глухих селах, до яких відсутні під'їзні шляхи. На сьогоднішній день снігохід багатьом просто не по кишені. Але його можна зробити і в домашніх умовах з простого велосипеда.
Інструкція
1
Як правило, основна ідея подібної переробки - це заміна переднього колеса на лижу. Робиться це для того, щоб знизити тертя до мінімуму в місці його зчеплення з дорогою. Замість заднього колеса зазвичай ставиться база, яка спирається на лижі, або спеціальний гусеничний привід.
2
Зробити таку базу можна з двох поздовжніх труб, з'єднавши їх спереду з рульовою колонкою, а ззаду поперечиною з більш тонкої труби. Цю операцію виконують за допомогою зварювання.
3
Також необхідно посилити раму в місцях стику. Робиться це за допомогою заготовок з листа сталі.
4
Далі до нижньої частини рульового вала приваріть поперечину з тонкої труби, до якої буде шарнірно прикріплена навішування передній лижі. Навішування робиться із сталевого листа товщиною не менше трьох міліметрів шляхом згинання і надання йому П-подібної форми.
5
Потім шарнірно прикріпіть наважку до поперечки, яка була прикріплена раніше до нижньої частини рульового вала.
6
Візьміть сталеву шпильку, дві гайки з шайбами і втулку, яка встановлюється всередині поперечки, щоб зробити кріплення шарнірного з'єднання.
7
Конструкція гальма повинна бути виконана за типом скребка, який з вигляду нагадує дверну петлю. Її нерухомий елемент кріпиться до задньої частини лижі гвинтами і гайками, а рухливий на чотирьох сталевих стрижнях. При гальмуванні стрижні входять в отвори, просвердлені в лижі, і гасять швидкість, заглиблюючись у сніг. Управляється гальмо за допомогою троса.
8
Тепер вам потрібно зробити лижі. Візьміть чотири шматки фанери товщиною п'ять міліметрів. Добре склейте їх між собою.
9
Також лижі можна виготовити з Дюран. Але тут потрібно врахувати один нюанс. Дюраль треба варити аргонно-дугового зварюванням, щоб не знизити міцність матеріалу.
10
Після того як ви зробили лижу, прикріпіть її до рульового валу і добре зафіксуйте за допомогою сталевої пружини.
11
Залишилася справа за малим. Пофарбуйте ваш снігохід в бажаний колір, і в дорогу.