Як позбутися від спаму. Як позбутися небажаної пошти.

«Як позбутися спаму » - це питання кожен день задають мільйони інтернет-користувачів, змушені витрачати свій (у тому числі і робоче) час на пошуки потрібних листів в сотнях спам-розсилок, які щодня з'являються в поштових ящиках. Універсального засобу проти спаму не існує, однак, дотримуючись ряд нескладних правил, можна практично повністю виключити потрапляння небажаних листів у вашу поштову скриньку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
  • - електронна пошта
Інструкція
1
Правило перше. Ніколи не залишайте адресу вашої електронної пошти ніде, крім перевірених інтернет-ресурсів. Поважають себе і своїх користувачів ресурси ніколи не передадуть базу даних з електронними адресами в треті руки. Крім того, на якісних ресурсах зазвичай можна приховати від сторонніх очей ваші особисті дані, включаючи адресу пошти.
2
Правило друге. Якщо вам буде потрібно поділитися адресою вашої пошти на якомусь відкритому ресурсі, наприклад, на форумі, не можна давати його безпосередньо. Якщо ваш адреса - user@domain.ru, то напишіть його, наприклад, ось так: user [собака] domain [точка] ру. Чим менш стандартно ви опишете ваш адресу, тим менше вірогідності, що спам-боти зможуть прочитати його і занести в свою базу для розсилок.
3
Правило третє. При реєстрації на будь-яких інтернет-ресурсах, що вимагають введення адреси електронної пошти (зараз таких більшість), завжди звертайте увагу на умови і галочки внизу форми реєстрації. Дуже часто там містяться пункти кшталт «Я згоден отримувати розсилку з новинами нашої компанії». У більшості випадків вам буде зовсім не цікаво отримувати такі листи, сміливо знімайте галочки навпроти цих пунктів. Якщо реєстрація без підписки на розсилку неможлива, ви майже завжди зможете знайти аналогічний за функціоналом, але більш порядний ресурс.
4
Правило четверте. Ніколи не відповідайте на спам-листи, навіть якщо в них написано «для відписки від нашої розсилки просто дайте відповідь на цей лист». Ваш відповідь буде оброблений спам-роботом, який позначить вашу адресу пошти «живим», тобто активним, і замість одного листа в день ви незабаром будете отримувати сотню.
5
Правило п'яте. Якщо спам усе-таки іноді досягає вашої поштової скриньки, не видаляйте небажані листи, краще завжди використовуйте функцію «помітити як спам». Хороші поштові сервіси, такі як Google Mail (Gmail), Яндекс.Почта тощо, мають вбудований захист від спаму , яку можна «навчати». Кожне позначене вами лист буде аналізуватися системою анти- спаму , і незабаром схожі листи перестануть потрапляти до вас на пошту.
Зверніть увагу
В папку зі спамом іноді можуть потрапляти цілком нешкідливі листи, тому перевіряйте її час від часу, не поспішайте натискати на кнопку «очистити папку спаму».
Корисна порада
Розглянутий спосіб буде ефективний для нових ящиків, і якщо ваша пошта вже вражена «вірусом спаму», поправити положення буде набагато сложнее.Еслі спамери атакують вашу робочу пошту, зверніться до вашого системного адміністратора. Боротьба зі спамом входить в його обов'язки, він повинен встановити і налаштувати на корпоративний mail-сервер захист від спаму.
Останнім часом все частіше в інтернеті стали зустрічатися віруси, які розміщують рекламу (спам) прямо на екрані монітора персонального комп'ютера. При цьому відображення реклами вже не залежить від наявності підключення до мережі інтернет. Антивіруси часто просто не бачать ці віруси або не приймають їх за заражені файли. Тому позбавлятися від такого спаму необхідно вручну.
Вам знадобиться
  • Навики володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку необхідно викликати командний рядок. Для цього потрібно увійти в меню "Пуск" і вибрати там рядок "Виконати", клацнувши на ній лівою кнопкою миші один раз.Еслі же вхід в меню "Пуск" утруднений, то необхідно викликати "Диспетчер задач" натисканням клавіш "Ctrl + Alt + Delete ". У верхньому меню "Файл" необхідно вибрати рядок "Нова задача (Виконати ...)".
2
У вікні командного рядка необхідно в рядок введення прописати команду "msconfig".
3
Після цього з'явиться меню "Налаштування системи", в якому необхідно вибрати вкладку "Автозавантаження".
4
У вкладці "Автозавантаження" відображаються програми, які активуються автоматично при запуску операційної системи. В цьому переліку програм необхідно скасувати (зняти галочки) автоматичний запуск програм, назви яких викликають підозру (яких раніше в цьому переліку не було). Зазвичай віруси зі спамом відображуються ближче до кінця списку, або завершують його.
5
Після скасування автоматичного запуску програми-вірусу зі спамом необхідно перезавантажити комп'ютер.
Корисна порада
Після видалення вірусу з автоматичного завантаження комп'ютер краще все ж перевірити на наявність вірусов.Также можна видалити всі записи про програму-вірусі з реєстру. Робиться це або вручну, або за допомогою спеціальних програм.