Як вигнати повітря з ауді.

В систему охолодження двигуна Ауді з різних причин може потрапити повітря і зібратися в районі радіатора обігрівача. Через це двигун може почати перегріватися навіть у нормальних умовах руху, запуск мотора стає утрудненим, система опалення знижує ефективність обігріву салону. Усунути несправність можна, не вдаючись до фахівців сервісного центру.
Вам знадобиться
  • - охолоджуюча рідина;
  • - ємність для збору охолоджуючої рідини;
  • - помічник
Інструкція
1
Підніміть передню частину автомобіля на висоту 250-400 мм. Це можна зробити, вивісивши передні колеса підйомником, або заїхавши ними на естакаду, гірку, бордюр і т.п. Ця умова не обов'язково, але бажано, тому що якщо заливна горловина радіатора знаходиться вище радіатора отопітеля, система охолодження краще заповнюється рідиною.
2
Відкрийте заливну горловину радіатора і пробки для видалення повітря з системи. Розташування цих пробок може відрізнятися в залежності від моделі Ауді, але найчастіше вони встановлені праворуч від заливної горловини і на корпусі термостата. Уважно огляньте пробки. При наявності механічних пошкоджень на них, замініть на нові.
3
Увімкніть запалювання, не запускаючи двигун. Ручки управління обігрівачем встановіть на максимальну температуру повітря, а його вентилятор - на мінімальні обороти. У цьому положенні клапани обігрівача відкриються на максимальний кут, на насос підкачки почне свою роботу. Температура охолоджуючої рідини по термометру на панелі приладів повинна бути не більше 60 градусів.
4
Почніть заливати охолоджуючу рідину в заливну горловину радіатора невеликим струменем. При цьому з відкритих перепускних отворів вона буде виливатися з системи охолодження разом з бульбашками повітря. Під ці отвори заздалегідь підставте ємності для збору рідини. Як тільки виливається з системи рідина піде без повітряних бульбашок, відразу закрийте пробки перепускних отворів і залийте рідину в систему охолодження до зрізу заливної горловини радіатора. Якщо на вашій моделі Ауді насос підкачки встановлений на кожусі радіатора, почекайте 5-7 хвилин, щоб він встиг прокачати рідину по всій системі.
5
Наступний етап бажано виконувати разом з помічником. Запустіть двигун і утримуйте його обороти в районі 2500-3500 об/хв. Як тільки з байпасного отвори радіатора піде сильна, щільна і стабільна струмінь рідини, закрутіть заливну горловину пробкою. Перевірте температуру повітря, що йде з повітропроводів обігрівача. Якщо двигун холодний, прогрійте його, встановивши обороти в районі 4000-4500 об/хв. Утримуйте ці обороти до тих пір, поки не прогріється двигун і обігрівач не почне подавати однаково гаряче повітря з усіх дефлекторів.
6
Щоб перевірити відкриття термостата, покладіть руку на його патрубок відводу рідини в нижню частину радіатора. Як тільки термостат відкриється, патрубок почне нагріватися. Коли температура обох патрубків вирівняється, значить, термостат відкритий повністю. Дочекавшись цього моменту, заглушите двигун і дайте йому охолонути. Перевірте рівень охолоджуючої рідини і при необхідності долийте її.