Як завантажувати анімації в Світ. світ анімацій-купа анімацій в гостьову.

Якщо ви є активним користувачем соціальної мережі «Мій Світ » на Mail.ru, то напевно неодноразово милувалися красивими анімованими картинками в гостьових книгах своїх друзів. Хочете додати до них ще й свою, яку зробили особисто або відшукали на просторах мережі? Це зовсім не складно. А зображення, яке ви завантажте, ви зможете використовувати для додавання в гостьові ще багато разів.
Вам знадобиться
  • Зображення, збережене на комп'ютері, або URL-посилання на файл.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку користувача, якому ви хочете відправити анімацію, або на свою власну, якщо не плануєте нікому іншому відправляти вибране зображення прямо зараз. Опустіться вниз сторінки в гостьову книгу і натисніть на посилання «Додати запис».
2
Натисніть на посилання «Фото», розташовану під формою відправки нового повідомлення.
3
Виберіть у вікні вкладку «Завантажити картинку» і поставте маркер в рядку «Тип зображення» у положення «анімація». Натисніть на кнопку «Вибрати файл» і знайдіть потрібну картинку на своєму комп'ютері.
4
Натисніть на кнопку «Завантажити» і почекайте, поки анімоване зображення з'явиться на сторінці - при низькій швидкості з'єднання це може зайняти деякий час. Якщо ви додавали анімацію на свою сторінку, то можете його видалити - завантажене зображення все одно буде збережено у вашому альбомі «Анімація».
5
Додайте збережене зображення з альбому «Анімація» в гостьову книгу свого друга. Для цього натисніть на лінк «Додати запис», потім на посилання «фото» і відкрийте вкладку «Вибрати з альбому».
6
Відкрийте альбом «Анімація» - список ваших альбомів відобразиться у вікні додавання картинок зліва. Виберіть потрібний файл зі списку завантажених і зробіть по ньому подвійне клацання мишкою - картинка з'явиться на обраній вами сторінці.
7
Зверніть увагу, що ви можете розміщувати в гостьових книгах «Мого Світу» анімації, розміщені на інших сайтах. Для цього клацніть по вподобаному вам зображенню правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Копіювати URL картинки».
8
Перейдіть на сторінку користувача, в гостьову якого ви хочете додати зображення. Натисніть на посилання «Додати запис», потім на посилання «фото». У вікні додавання картинки у вкладці «Завантажити картинку» поставте маркер в рядку «З інтернету» і клацніть правою кнопкою миші по полю для додавання URL.
9
Виберіть у контекстному меню рядок «Вставити», щоб скопіювати URL-адресу картинки, і натисніть кнопку «Завантажити» - зображення буде додано на сторінку користувача і в ваш альбом «Анімація».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Bk6X7xbqOGU