Як назвати групу. Як придумати назву групі.

Як правило, назва у творчого колективу з'являється ще до встановлення остаточного складу, але бувають винятки. Вибір яскравого, красивого, яскравого імені для музичного, танцювального чи іншого ансамблю доручається або засновнику, або всім учасникам. І в цій непростій справі є кілька правил і підказок.
Інструкція
1
Учасники групи "ABBA" використовували перші літери своїх імен. Спробуйте поекспериментувати зі своїми ініціалами.
2
Спробуйте з'ясувати, що, крім творчості, вас об'єднує. Може, ви все любите відпочинок на природі з мангалом? Або дивіться аніме? Може, ви всі зараз читаєте одну і ту ж книгу? Пошукайте назва в темах, де ви єдині.
3
Багато колективів до назви роблять префікс з назви стилю своєї творчості, приміром, «Рок-Набат», «Рок-дзвін», і т.д. Виглядають такі назви своєрідно і не завжди добре. Краще приберіть приставку.
4
В деяких випадках колектив складається з уродженців різних регіонів. Пограйте з назвами своїх рідних міст, читаючи їх зліва направо, справа наліво, по діагоналі і по вертикалі. Напевно якась ідея, спільна для всіх учасників, з'явиться.
5
Хтось з учасників напевно знає англійську, французьку або будь-який інший іноземна мова. Спробуйте переводити все те, що встигли напрацювати на попередніх етапах, пошукайте слово, яке вам сподобається.
Зверніть увагу
При виборі імені перевіряйте його по пошуковим системам, щоб не стати клоном іншої групи.