Як увійти в Windows без пароля адміністратора.

Не варто переживати, якщо ви забули або втратили ту єдину і неповторну комбінацію символів, без якої відмовляється працювати ваш примхливий комп'ютер. Можна виправити ситуацію і увійти в систему, скинувши пароль адміністратора .
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows;
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Завантажте комп'ютер з інсталяційного диска. У вікні вибору мовних параметрів натисніть «Далі». У розділі «Параметри відновлення системи» активуйте поле «Командний рядок», введіть у нього значення regedit і увійдіть в редактор реєстру, натиснувши кнопку Enter.
2
У вікні відкрийте значення HKEY_LOCAL_MACHINE і в службовому меню «Файл» активуйте команду «Завантажити кущ». Вкажіть на диск з встановленою операційною системою, перейдіть за адресою: WindowsSystem32configSYSTEM і відкрийте файл SYSTEM. Надайте будь-яке ім'я розділу завантаження куща реєстру і введіть його у відповідну графу.
3
У створеному розділі відкрийте CmdLine, впишіть значення cmd.exe і підтвердіть вибір, натиснувши OK. Увійдіть в «SetupType», змініть значення з 0 на 2 і знову підтвердіть свою дію. Виберіть у гілці реєстру раніше створений розділ HKEY_LOCAL_MACHINE і в меню «Файл» клікніть на «Вивантажити кущ».
4
Витягніть інсталяційний диск, закрийте «Редактор реєстру» і командний рядок. В активному вікні «Параметри відновлення» натисніть на кнопку «Перезавантаження». Після її закінчення скиньте пароль, ввівши в відкрилася графі командного рядка значення net user имя_пользователя новий_пароль, і підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу Enter.
5
Створіть новий обліковий запис користувача, прописавши в командному рядку значення net user имя_пользователя пароль/add, і натисніть клавішу введення. Введіть у командному рядку значення net localgroup Administrators имя_пользователя/add і, натиснувши клавішу Enter, додайте створеного користувача в групу "Адміністратори".
6
Вкажіть в командному рядку значення net localgroup Users имя_пользователя/delete. Видаливши користувача з однойменної групи, натисніть на «Введення». Закрийте командний рядок і увійдіть в систему.
Зверніть увагу
Якщо невідомо ім'я користувача, введіть значення net user, виключаючи параметри відображення всіх облікових записів.
Корисна порада
Ім'я користувача або пароль, в яких присутня знак пробілу, вводяться в лапках.