Як визначити характер людини за датою народження. Як перестати бентежитися.

Нумерологія вивчає властивості і характер особистості по даті народження . Знаючи особливі позначення, можна охарактеризувати людини з точки зору його темпераменту і внутрішніх якостей.
Інструкція
1
Згідно цій науці, дата народження є своєрідним кодом, який допомагає визначити життєві пріоритети особистості і т.д. Щоб розрахувати цей код, необхідно скласти числа дня, місяця та року народження. Наприклад, ви з'явилися на світ 7 жовтня 1987 року. Складіть цифри вашого народження разом, не враховуючи нулів. В даному випадку, розрахунок буде виглядати так: 7 + 1 + 1 + 9 + 8 + 7 = 33.
2
В кінцевому результаті у вас повинно вийти однозначне число. Якщо цифра вийшла двозначною, як в попередньому кроці, складіть дві цифри, що входять до його складу. На прикладі числа 33 розрахунок буде виглядати так: 3 + 3 = 6. В даному прикладі 6 - число за датою народження. Після того як ви дізналися своє число, зверніться до його тлумачення.
3
Люди, народжені під числом 1, є безперечними лідерами, мають напористістю, діловитістю, практично завжди перемагають у суперечках і не втрачають самовладання. На шляху до досягнення мети вони часто йдуть напролом, проявляючи вимогливість як до себе, так і до оточуючих.
4
Число 2 говорить про те, що людина прагне до пошуку компромісів. Він часто нерішучий, меланхолійний, відчуває періоди невпевненості в собі. Однак його вроджена винахідливість допомагає йому реалізуватися в житті. Людина- «двійка» любить сімейне вогнище і має високорозвиненою інтуїцією.
5
Люди- «трійки» надзвичайно товариські, емоційні, легко заводять знайомства і не втрачають їх в силу власного чарівності та оптимізму. Вони здатні надихати інших людей на великі справи. В цілому вони сприймають життя, як атракціон, і кожен день знаходять собі розваги.
6
Число 4 символізує обережність, раціональність, відсутність ризику, а також самостійність і працьовитість. Належність цього числа говорить про те, що людина консервативна, любить розкладати все по поличках. Як правило, він повільно йде до мети, зате завдяки рішучості та наполегливості майже завжди її домагається.
7
Цифра 5 наділяє особистість тязі до подорожей і мовам. Людина- «п'ятірка» - ентузіаст, володіє різнобічними поглядами, прагне до гармонії і самовдосконалення. Він любить пригоди і ніколи не піддасть своє життя чітким графіком. Його відрізняє товариськість і блискучі організаторські здібності.
8
Якщо ваше число 6, то ви любите справедливість, трепетно ставитеся до мистецтва. Ви - романтик, що володіє природною чарівністю і хорошою інтуїцією. Ви вмієте співчувати і допомагати не тільки словом, а й ділом. Незважаючи на притаманну вам частку відповідальності, великі суми грошей у вас не затримуються.
9
Число 7 говорить про талановитої особистості, схильної до філософії і відчуженості. Це - інтроверти, які не тільки не дозволяють емоціям вийти назовні, але і самі проводять багато часу на самоті. Знайти з ними спільну мову можна завдяки обережному підходу, і тоді вони підкорять вас своїм інтелектом і тонким гумором.
10
Людей з числом 8 характеризує незалежність і енергія. Вони бізнесмени по натурі, що володіють вольовим характером. Їх відрізняє самостійність, впертість, холодний розрахунок. Вони рідко підвладні емоціям, зате витривалі до всіх житейських бідам і мудрі.
11
«Дев'ятки» найчастіше пов'язані з творчістю, чутливі, чуйні та вразливі. Їм властиво вигадувати деколи утопічні ідеї. Вони легко розлучаються з грошима, вважаючи за краще допомагати нужденним. Стикаючись з підступністю реальному житті, вони можуть випробувати напад невпевненості в собі, але дуже скоро знову надихнуть себе та інших на втілення все більш оригінальних ідей.
Зверніть увагу
Відмінно уживаються один з одним люди зі знаками 3, 5, 6. Сприятливим буде дружній і любовний союз у людей з числами 2, 7, 9. "Одиницям" і "четвірки" найкраще підходять люди свого числа, а "вісімок" - 1, 2 і 9.
Кожному знаку зодіаку відповідають певні властивості особистості, від яких залежить реакція на зовнішні подразники. Адже не секрет, що на одні і ті ж речі всі ми реагуємо по-різному. Хтось, наприклад, почувши лайливе слово на свою адресу, на цілий день замкнеться, піде в себе, а хтось - прямо на місці набуде словесну суперечку, та так, що вийде переможцем.
Вам знадобиться
  • Карта з розташуванням планет на момент народження і на поточний момент
Інструкція
1
Подивіться, де знаходилося сонце на момент народження . Знак Овна наділяє задиристим характером з вираженими лідерськими якостями. Під знаком Тельця народжуються люди спокійні, врівноважені, прагнучі до порядку, як правило процвітаючі в справах. Знак Близнюки подарував світові чимало яскравих особистостей в галузі культури і мистецтва. Рак - невиправних романтиків, мандрівників, поетів. Люди, народжені під знаком Лева благородні і здатні на гарні вчинки. Діва має високі шанси досягти успіху в науці. Якщо сонце було в знаку Терезів - воно наділяє тягою до прекрасного, але при цьому не дає почуття внутрішньої рівноваги. Скорпіон - яскравий самобутній знак, один із самих схильних окультних впливам. Стрілець породжує велику кількість веселих авантюристів. Козеріг - ґрунтовних, але не дуже заповзятливих людей, вірних друзів та хороших сім'янинів. Водолій - легких на підйом дружелюбних і не схильних до тривалих печалям. Риби - тонко відчувають емоційних особистостей.
2
Проаналізуйте, в якому знаку була Луна. Вона здійснює переходи набагато швидше, ніж сонце, - якщо на момент народження у неї в «прикордоння» - першому або останньому градусі, неодмінно врахуйте характеристики обох знаків. Місяць в Овні надає зухвалості і безстрашності. В Тільце - здатність до бізнесу. В Близнюках - успіх в торгівлі і переговорах. У Раку - гарантує високу емоційність і прихильність до будинку. У Леві - обіцяє успіх у протилежної статі. В Діві - робить скрупульозним і вдумливим. В Терезах - сприяє успіху і красі. В Скорпіоні - наділяє екстрасенсорними здібностями. У Стрільці - дає частку здорового авантюризму. В Козерозі - обіцяє заступництво в одноманітній роботі. В Водолії - обіцяє літературні здібності. В рибах - наділяє артистичним талантом.
3
Простежте аналогічним чином положення Марса і Венери. Зіставте отримані дані, зведіть їх в таблицю характеристик, у вертикальній колонці якої відзначте положення планет (у яких вони знаках), а в горизонтальній - як це впливає на характер. У підсумку зможете без праці зрозуміти - що за людина перед вами. Звичайно, професійні астрологи застосовують дещо інші моделі визначення характеру, але і цей метод, незважаючи на його уявну простоту, зможе бути вам корисний.
Зверніть увагу
Будьте уважні, складаючи гороскоп, важливо до хвилини знати час народження. Інакше є ризик помилки.