Як намалювати лінь. Як виробляти красиве мило в домашніх умовах.

Одна з найскладніших, але цікавих областей образотворчого мистецтва - ілюстрування станів. Хороший художник уміє точно передати настрій та емоції, а навчитися цьому не так складно.
Вам знадобиться
  • Папір, простий олівець, кольорові олівці, фарби.
Інструкція
1
Малювання станів - завдання, що вимагає застосування творчої фантази. Лень можна зобразити у вигляді якогось істоти, всім своїм виглядом уособлює небажання що-небудь робити. Але простіше почати з малювання Льоня людини. Найчастіше лінь асоціюється з лежачим положенням або сном. Позіхає людина також буде асоціюватися з цим станом. Щоб краще зрозуміти, як намалювати лінь, згадайте власні відчуття в такі моменти.
2
Найпростішим способом буде зобразити лінь у вигляді лежачого на дивані людини. Швидше за все, його тіло повинно бути повністю розслаблене, руки - безсило свешиваться з дивана. Щоб підкреслити, що це саме лінь, можна додати в картину спеціальні графічні символи-роз'яснення, наприклад, стопку книги або документів поряд з диваном, як би випали з руки і лежать на підлозі окуляри або олівець і т.д. Стан ліні можна підкреслити характерними жестами: напівприкриті або закриті очі, рука, притиснута до чола, позіхання, потягування і т.д.
3
Потренируйтесь зображати задуманий сюжет або фігуру, перш ніж приступати до малювання самої картини. Приступаючи до чистового варіанту, зробіть начерк олівцем - якщо якийсь елемент раптом не вийде, це буде легко виправити. Щоб додати малюнку більшу реалістичність, активніше використовуйте прийоми світлотіні - це до того ж чудово допомагає підкреслити міміку.
4
Пам'ятайте, що стан ліні найчастіше пов'язане з внутрішнім дискомфортом, почуттям провини. Тому вираз обличчя зображуваного людини допустимо робити трохи страждаючим або винуватим. Найпростіше це зобразити за допомогою брів - нехай їх внутрішні частини будуть злегка зрушені і підняті. Пам'ятайте, що при цьому шкіра лоба незмінно покриється зморшками. Ці прості штрихи зроблять картину ліні вкрай натуральною.
Корисна порада
Щоб найбільш реалістично зобразити лінь, потренуйтеся перед дзеркалом. Згадайте цей стан і зробіть відповідне вираз обличчя, потім запам'ятайте або швидко замалюйте його.