Як зібрати стінку "Макарена". стінка макарена схема збірки.

Сучасні стінки не мають нічого спільного з громіздкими конструкціями минулого століття. Витончена стінка « Макарена » складається з декількох модулів, які можна компановать по своєму смаку. Такі меблі є одночасно прикрасою вітальні і місткою системою зберігання для одягу, книг і посуду.
Вам знадобиться
  • - інструкція по збірці;
  • - шуруповерт;
  • - рулетка;
  • - рівень;
  • - молоток.
Інструкція
1
При покупці стінки вам запропонують скористатися послугами складальника меблів за окрему плату. Ви можете істотно заощадити, якщо вирішите зібрати стінку «Макарена» своїми силами. Простежте, щоб продавець не забув вкласти в упаковку інструкцію зі схемами.
2
Перед тим як зібрати стінку "Макарена", підготуйте робоче місце і інструменти. Краще збирати меблі безпосередньо в тій кімнаті, де вона буде згодом перебувати. При необхідності постеліть на підлогу клейонку або тканину.
3
Розгорніть упаковку і розкладіть деталі окремо для кожного модуля: гірки, пенала, бічний відкритою полки, платтяної, білизняного або кутового шафи. Перевірте наявність всіх деталей і фурнітури. Приділіть особливу увагу скляним полкам і дверцятим, краще віднесіть їх в іншу кімнату, щоб не пошкодити в процесі роботи.
4
Почніть збірку стінки «Макарена» з гірки. Знайдіть бічні, нижні і верхні частини корпусу. З'єднайте їх між собою шурупами, щоб вийшов каркас. Встановіть стільницю для телевізора. Закріпіть задню стінку, зверніть увагу на отвори для шнурів, вони повинні знаходитися над стільницею. Поставте гірку вертикально і почніть наповнювати дрібними деталями.
5
скомплектує нижні висувні ящики, орієнтуючись на схему зборки. Прикрутите ручки. Закріпіть напрямні на ящиках і каркасі. Встановіть висувні ящики, з'єднавши елементи направляючих.
6
Вставте тримачі для відкритих і закритих полиць. Повісьте полки. На закриті шафи встановіть дверцята, прикрутивши до них петлі. Встановіть скляні фрагменти на дверцята і навісьте їх на сервант, який знаходиться над нішею для телевізора. В останню чергу закріпіть дверні ручки.
7
Зберіть шафи і пенал для стінки «Макарена». Для кожного модуля зберіть каркас, що складається з вертикальних і горизонтальних деталей. Прикріпіть задні стінки з ДВП.
8
Встановіть полки в нижні відділення шаф і верхнє відділення білизняного і бокового шафи. В верхнє відділення шафи повісьте штангу. На внутрішній стороні дверцят закріпіть дзеркало.
9
До дверних ручок прикрутите петлі. Навісьте дверцята і перевірте наявність щілин. Відрегулюйте шурупи в петлях так, щоб між дверцятами не залишалися зазори.
10
Зберіть торцевій шафа з відкритими кутовими полками. Для цього з'єднайте між собою задні панелі. Встановіть утримувачі для полиць в підготовлені отвори, повісьте кутові полки. Збірка стінки «Макарена» завершена, залишилося тільки розставити всі модулі за вашим бажанням.