Як відновити сплячий режим.

Налаштування підсистеми живлення комп'ютера і операційної системи, при якій поточні дані зберігаються в спеціальний файл на жорсткому диску, називається сплячим режимом . Дуже зручно відновлювати повністю робочий стан комп'ютера і запущених програм за допомогою «пробудження», тобто виходу із сплячого режиму. На це йде набагато менше часу, ніж на завантаження з вимкненого стану
Інструкція
1
Відкрийте "Мій Комп'ютер» і перевірте вільне місце на системному диску. Зазвичай, в якості системного диска використовується диск C :. Клацніть правою кнопкою на іконці диска і виберіть пункт меню «Властивості». На закладці «Загальні» ви побачите діаграму використання простору на диску, поруч будуть вказані відомості про вільний і зайнятому місці. Для сплячого режиму зазвичай необхідно мати не менше 3 гігабайт незайнятого дискового простору. Видаліть або перемістіть непотрібні файли і перевірте знову. В результаті у вас з'явиться місце для службового файлу сну або режиму «Сон».
2
Натисніть кнопку «Пуск» і запустіть меню виконання команд - пункт «Виконати». Наберіть команду виклику системної консолі cmd і натисніть ОК. Відкриється текстове вікно командного рядка. Наберіть команду powercfg -h on, так ви створите на жорсткому диску файл, куди Windows буде зберігати дані про поточний стан комп'ютера, наприклад, ваші відкриті файли і програми. Цей файл буде мати обсяг, що дорівнює кількості оперативної пам'яті комп'ютера. Закрийте вікно консолі після виконання команди.
3
Знову відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». Введіть в рядку команду powercfg.cpl - це відкриє меню налаштування параметрів живлення комп'ютера. Інший спосіб: відкрити панель управління, запустити меню «Електроживлення». В обох випадках ви побачите вікно налаштувань режимів відключення монітора і використання варіантів зниженого споживання енергії.
4
Клацніть по посиланню «настройки плану». У вікні їх буде декілька. Вибирайте ту, яка знаходиться навпроти зазначеного чорною точкою поточного плану харчування. Відкриється вікно, в якому потрібно натиснути на посилання «Змінити додаткові параметри». З'явиться список пунктів настройки, в якому знайдіть напис «Сон» і клацніть по значку «плюс» поруч з нею.
5
Розкрийте підміню «Сон після» і виберіть відповідне вам час у хвилинах. Розкрийте пункт «Дозволити гібридний режим сну» і відключіть його. Також вкажіть варіант «Відключено» в меню «Дозволити таймери пробудження». Натисніть кнопку «Застосувати», погодитеся з тим, що спочатку потрібно перезавантажити комп'ютер.
6
Повторіть ці дії для всіх планів споживання енергії, якими ви користуєтеся. Наприклад, для ноутбуків має сенс налаштувати план харчування «Економічний». Обов'язково перезавантажте ваш комп'ютер. Після цього в меню вимкнення з'явиться сплячий режим.
7
Створіть ярлик швидкого доступу для сплячого режиму. Іноді запуск засоби очищення диска призводить до того, що з меню зникає варіант «Сон». Щоб відновити сплячий режим і включати його незалежно від наявності значка в меню завершення роботи, можна скористатися наступним способом.
8
Натисніть кнопку «Пуск» і наберіть в рядку «Знайти програми та файли» такий текст: «shutdown -h». У верхній частині меню ви побачите рядок з цією командою. Натисніть правою кнопкою миші на знайденому файлі і виберіть меню «Відправити ...», пункт «Робочий стіл». Клацання по цьому значку на робочому столі запустить сплячий режим.