Як очистити в "Ворді" формат. Як зробити макет вітрильника.

В текстовому редакторі Microsoft Office Word можна задати параметри, які будуть автоматично застосовуватися до всього документа. Якщо ви хочете відредагувати великий фрагмент тексту і задати йому своє власне, нове, оформлення, можливо, вам доведеться очистити вже наявний формат .
Інструкція
1
Формат тексту характеризується різними параметрами: курсив і напівжирний шрифт, підкреслення, колір, надрядковий, втоплений текст і так далі. Для повного очищення формату тексту відкрийте вкладку «Головна». Виділіть потрібний фрагмент, знайдіть на панелі інструментів розділ «Шрифт» та натисніть у ньому на кнопку «Очистити формат». Вона виглядає як ластик і дві букви «A» - заголовна і прописна.
2
Якщо до тексту застосовані якісь ефекти, їх можна видалити за допомогою кнопок на панелі інструментів. Наприклад, якщо ви встановите курсор в будь-якій частині слова, виділеного курсивом, на панелі інструментів на вкладці «Головна» в розділі «Шрифт» подсветится кнопка з літерою «К». Виділіть потрібний вам текст, натисніть на кнопку «К» лівою кнопкою миші - даний формат тексту буде скасовано.
3
У випадку, коли ви вже очистили формат якогось певного фрагмента тексту і хочете, щоб інші рядки (абзаци) виглядали так само, можете скористатися кнопкою «Формат за зразком». Вона знаходиться теж на вкладці «Головна». Знайдіть розділ «Буфер обміну». Виділіть фрагмент тексту, який буде служити зразком, і натисніть на кнопку у вигляді малярської кисті. Курсор змінить свій вигляд. Виділіть за допомогою миші той фрагмент тексту, який хочете змінити.
4
Формат документа також задається обраним стилем. Зокрема наявність або відсутність інтервалів між абзацами може визначатися саме їм. Щоб змінити стиль документа і повернутися до більш звичного для вас увазі, відкрийте вкладку «Головна» і знайдіть розділ «Стилі». Ви можете вибрати певний стиль з наявних мініатюр. Якщо цей варіант вам не підходить, натисніть в розділі «Стилі» на кнопку у вигляді стрілки під рискою. У контекстному меню виберіть команду «Очистити формат».
5
Очистити формат можна й іншим способом. Виділіть фрагмент тексту і викличте діалогове вікно «Шрифт» або «Абзац». Зніміть маркери з тих полів, якими визначається формат тексту, і застосуєте нові налаштування, натиснувши кнопку ОК. Вікна «Абзац» і «Шрифт» можна викликати з вкладки «Головна» або через правий клацання миші по виділеному тексту.