Як знайти і видалити вірус.

Є така маленька неприємна штуковина - вірус називається. Та не простий, а комп'ютерний. Начебто така дрібниця, а проблеми може принести величезні. І, природно, постає питання - як же його позбутися. Чи не ломиком же, в кінці-то кінців, його виколупувати. Потрібно підходити до цієї справи з розумом. І бажано оперативно, поки ця маленька неприємність не перетворилася на глобальну нервування.
Інструкція
1
Як підказує здоровий глузд, найвірнішим варіантом буде встановити програму-анти вірус . Але знову ж, яку саме? Можна поставити тільки одну подібну програму. Якщо ж поставити на один комп'ютер відразу два анти вірус а - це буде все одно, що замкнути Гітлера і Сталіна в одній кімнаті. Комп'ютер одразу ж перестане функціонувати, і без допомоги фахівця тут буде неможливо розібратися.
2
Однак повернемося до анти вірус у. На даний момент їх існує досить велика кількість. Не думаю, що хтось візьметься назвати точне число, так як з розвитком Інтернету і популярності професії програміста анти вірус ов може бути скільки завгодно.
3
Найпопулярніші на території Росії програми-анти вірус и - це анти вірус , розроблений при лабораторії Касперського, NOD 32, Dr. Web, Avast і багато інших. Як вже було сказано вище, упаси вас Господь поставити на комп'ютер відразу два анти вірус а. Найкращим і дієвим варіантом буде почергова перевірка комп'ютера різними сканирующими програмами, АЛЕ! Після кожного сканування, результативного чи ні, потрібно повністю видалити даний анти вірус . І лише тільки в цьому випадку можна прийматися за установку іншого.
4
Є ще один варіант. В цьому випадку не доведеться встановлювати на комп'ютер ніяких програм. Зміст цього способу полягає в тому, що сканування комп'ютера відбувається он-лайн. Одако варто зробити застереження на той факт, що подібне дистанційне сканування не дозволить дати 100% гарантії, що вірус буде знайдений і знищений. Саме з цього вище було рекомендовано перевірити комп'ютер кількома анти вірус нимі програмами, бо те, що не побачив один, може помітити інший.