Як намалювати троянду символами. Як навчиться малювати троянди сімоваламі.

За допомогою троянди, красиво намальованою символами, можна незвично освідчитися в коханні, привітати зі святом, просто підняти настрій хорошій людині в соціальній мережі, ICQ-додатку або смс-повідомленні. Ви можете намалювати троянду самостійно або використовувати готові шаблони.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб намалювати просту троянду символами, достатньо в певному порядку використовувати 5-8 текстових знаків. Щоб «читати» подібні зображення, нахиліть голову вправо або вліво. Найпростіша троянда із символів виглядає так: ---- {@. Ви можете вкоротити або подовжити троянду, повернути її квіткою вправо або вліво. Якщо хочете «домалювати» листя, використовуйте знаки% або
2
Більш складною з виконання буде троянда, намальована в стилі ASCII art. Для виконання такого малюнка спочатку зробіть начерк на папері. Визначившись з образом, введіть в малюнок символи в наступному порядку: спочатку «побудуйте» грубий контур за допомогою символів: \/| - _ (), потім «пом'якшите» його за допомогою символів:/\ | - _ + () <>, . ~ ^ "VXTYI l L:` '! J J 7 і вже тільки після цього заповніть текстовими знаками внутрішній простір. Вибирайте символи для «заливання», виходячи з рельєфу і колірних переходів образу, які ви хочете передати: контур, «зафарбований» знаками WWWW буде відрізнятися від контуру, «закрашеного» знаками 8888. Варіюйте різні символи для створення реалістичного зображення.
3
Для швидкого створення найбільш досконалого малюнка скористайтеся програмою ASCII Art Generator. Завантажте вподобане вам зображення троянди в програму, виберіть колір, тип шрифту, формат, в якому хочете зберегти отриманий результат (HTML, RTF, TXT або у вигляді графічного файлу). Програма конвертує ваш малюнок у зображення, створене на базі ASCII-символів.