Як підібрати форму сонцезахисних окулярів.

Правильно підібрані сонцезахисні окуляри не тільки захистять вас від ультрафіолету і утворення зморшок навколо очей, але й підкреслять індивідуальність особи, приховають всі недоліки. Вибираючи оправу, потрібно звертати увагу на форму і риси вашого обличчя.
Інструкція
1
Якщо у вас класичне овальне обличчя, вам підійдуть практично будь-які форми очок. Дуже цікаво будуть виглядати моделі з широкою оправою. Якщо у вас довге волосся, круглі окуляри - це якраз те, що вам потрібно.
2
Для жінок з круглим обличчям потрібно вибрати такі окуляри, які змогли б візуально подовжити форми. Вам підійдуть аксесуари з овальною оправою і трохи загостреними зовнішніми краями.
3
Власницям подовженого обличчя підійдуть великі окуляри з овальною оправою і яскравими декоративними елементами. Бажано, щоб перемички на переніссі були низькими.
4
Дівчатам з квадратним обличчям підійдуть окуляри з округлою, але ні в якому разі не овальною формою. Якщо у вас ще й широкі вилиці, вибирайте таку оправу, яка б трохи виходила за контури особи.
5
Зверніть увагу також і на інші частини обличчя. Наприклад, якщо у вас великий лоб, виберіть такі окуляри, які б сиділи на самій переніссі.
6
При масивному підборідді вибирайте окуляри з тонкою овальної оправою.
7
Маючи невеликий ніс, виберіть оправу з підведеною перемичкою. А для обличчя з великим носом підійдуть окуляри з низькою перемичкою і оправою темного кольору.
8
Пам'ятайте, що окуляри не повинні повністю закривати лінію брів, так як в такому випадку ваше обличчя втратить свою індивідуальність.
9
Придивіться до кольору оправи, він повинен гармоніювати з кольором вашої шкіри, волосся і стилем одягу. Наприклад, для темноволосих жінок рекомендуються окуляри з темно-червоною або коричневою оправою. А на обличчі блондинки прекрасно буде виглядати золотиста або срібляста оправа. Якщо ж ви пекуча брюнетка, вам підійде чорна з позолотою оправа. Для жінок з рудим і русявим волоссям підійдуть всі відтінки бронзового або мідного кольору.
10
При виборі окулярів обов'язково подивіться в дзеркало. Не варто відразу ж знімати вибрані окуляри, проведіть у них кілька хвилин перед дзеркалом і ви зможете помітити, чи не тисне вам оправа, чи не тиснуть окуляри на перенісся. Пам'ятайте, що сонцезахисні окуляри повинні бути не тільки красивими, але і зручними в повсякденному використанні.